Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő ha teljesen más...

Mi a teendő ha teljesen más szín autót akarok?

Figyelt kérdés

Üdvözlet!


Szeretnék venni egy kisebb autót terepre, (Lada niva, Suzuki samurai) bár lehet inkább a samurai lesz a megbízhatósága miatt.


A kérdés az hogy nekem mindenképp sötét zöld kell, viszont ha van a közelben jó állapotban, mondjuk egy fehér akkor ha átfestetem zöldre akkor mi a teendő utána a forgalmival, hogy lehet módosítani? Illetve mennyi költséggel jár ez ?



2023. máj. 9. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen célra én fóliában gondolkodnék. Mivel eltávolítható, így a forgalmival nem kell bajlódni.

Azt hiszem van valami karcálló fajta is abból.

2023. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Brutál terepre régebbi pajerot vagy patrolt vennék.
2023. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kell brutál terepre:)
2023. máj. 9. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Okmányirodában is át kell iratnod a színt, elvileg fóliázás után is. Új forgalmi dija 6000Ft
2023. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha terepezel akkor ne fóliát, mert a rózsabokrok hamar letépik. A karcállós verzió sem erre való. Ha csak terepezni kell és úgyis össze lesz karcolva meg sározva akkor magad is le tudod fújni nagyjából, nem kell hozzá nagy tudás.
2023. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen igen! ebben igazad van le tudom én is fujni, csak gondoltam egy komolyabb fényezés tartósabb
2023. máj. 9. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Műhely is megcsinálja, de mondani kell, hogy milyen célra és akkor nem fél millióba fog kerülni. Nekem két éve egy százasért fújták át az egész kocsit, mondjuk nem lett szép, de nem is volt az a cél, csak "felfrissíteni", mert centinként végig volt karcolva és a polír már nem lett volna elég.
2023. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!