Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bentley Continental GT kocsimr...

Bentley Continental GT kocsimra szeretnék defekt tűrő gumikat venni, milyen árra számoljak, ha teljesen új gumikat akarok és 80-90%osat?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy a gumi eldurranjon, elég intenzív terhelést kap a kocsi, meg a gumik is.

Akinek volt már defekt tűrő gumija, mi a véleménye róla?



2016. jan. 12. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
KAMU!! Don't feed the troll.
2016. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Suzukimra 150-volt volt 4 gumi, de elkoptattam őket gyorsan, de jók voltak, mióta nem lakok bizarr környéken nem vettem. Neked olyan 300 lenne. De amúgy Bentley tulajnak számít az ár?.... Kétlem szóval a legjobbat vedd.
2016. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Fel kéne kelni az álomból. :D
2016. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
#1-es! Miért lenne a kérdező kamu? Amúgy helyesbítek, mióta nem járok bizarr környékre, bocs este van nagyon. Nekem anno azért kellet vagyis Suzynak, mert mindig kilyukasztották a kerekem a lakók, kárfelmérő voltam saját autóval, képzelheted amikor kiszúrják a új gumidat és ott maradsz míg nem jön a segítség.... Amúgy pályán is mentem vele, ott túl puha volt legalábbis vékony régi Suzy méretekkel. :)
2016. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Tipegj be a márkakereskedésbe... akinek valóban ilyen autója van az így szokta és fogja magát rendel egy szettet, ugyanis van hozzá választható szett iylen is nem is egy... csak a kamugépek szoktak id írni hasonlót.
2016. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom ez egy autós oldal, ahol sok olyan ember is van, akinek felső kategóriás kocsija van.

nem értem mi ebben olyan fura, hogy egy ilyen kérdés felmerült bennem, mielőtt elmennek a gumishoz, és itt megkérdeztem.

Úgy látom sok embernek nincs jobb dolga, és a szakszerű válasz helyett, inkább baromságokat írkál.

2016. jan. 12. 21:38
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Már ne haragudj meg,de akinek telik ilyen autóra ez nem egy ilyen névtelen oldalon fog érdeklődni,hogy az x milliós autójára milyen gumi kell.....főleg használt......

Ez kb olyan szintű kérdés,hogy Lamborghinit akarok venni,mennyit fogyaszt?

2016. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

"Ha jól tudom ez egy autós oldal, ahol sok olyan ember is van, akinek felső kategóriás kocsija van."


Jol tudod, de te nem tartozol kozejuk.

2016. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
2016. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na mert mennyire reális, hogy aki ilyen kocsival rendelkezik az itt keresgél... előbb hívná a márkakereskedést, aztán másnapra rajt a gumi ha akarja. Az árral meg nem hiszem hogy számolgatna, ha a kocsit ki tudta fizetni / tankolni akkor a gumik aprópénz.
2016. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!