Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mtz kuplung pedál kb csak...

Mtz kuplung pedál kb csak félútig jön vissza, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
a fülke alatt a rudazatnál látok egy rugót egy "támasztó" csavarral, azt kelhet kicserélni?

2023. máj. 10. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd át hogy mi lehet a baj.

De azért ettől jobban vissza kellene jönni , még a rugó nélkül is.

2023. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy én csak dolgozok vele(több mint 10 éve), nem értek annyira hozzá, ha kisebb szerelni való van rajta azt meg csinálom azért gondoltam ha csak annyi akkor azt én megoldom.

Amúgy most lett megkuplungozva kb 100üó van benne,de mondjuk már előtte se jött fel a pedál.láttam hogy a rudazat egyik része menetes,ott mit lehet állítani?

de amúgy lehet valami nagyobb baja?

2023. máj. 10. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:

A kuplungszerkezet biztos visszanyomja fogáspontig a pedált, szétkopni egyhamar nem fog, de ha még feljebb tudna menni, a rudazaton kell állítani.

Azért nem jó, ha folyton minimális terhelésnek van kitéve a kinyomócsapágy.

2023. máj. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,jól írod,kb pont addig nyomja vissza.

És a rudazaton hogy tudok állítani?a menetes végű rúddal?vagy cseréljem ki a rugót?

2023. máj. 11. 07:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel kell rajta állítani?
2023. máj. 13. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:
ez balesetveszelyes, ne vezess igy KERLEK URAM!!!!!!
2023. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!