Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van vlkinek annyi penze...

Hogy van vlkinek annyi penze hogy ilyen kocsit vegyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=jg9UVzpSZZA


magyarorszagon is vesznek ilyeneket, csak nem tudom mibol tbh (aki nem tud angolul: to be honest)



2023. máj. 13. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. sikeres vállalkozó, vagy sokat tanult, hogy jó munkája legyen és félrerak egy nagy összeget minden hónapban vagy hitelre veszi ugyanez a személy. Az tény hogy egy pénztáros nem fog tudni venni ilyet soha.
2023. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi egy ilyen autó? 40-50 millió? Az egy átlagos pesti panellakás ára. Nyilván nem az átlag ember kocsija, de egy nagyobb vállalkozó simán megengedheti.
2023. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen nehéz elképzelni hogy vannak gazdag emberek?Vállalkozó a te éhbér fizetéseden amit megspórol azt ebbe teszi,így könnyen összejön
2023. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud angolul, annak a to be honest nem segítség, te arra gondolsz, aki nem ismeri a netes-sms-ező szleng rövidítéseket. Amúgy magyarul is szoktuk mondani, hogy "őszintén szólva". :)


Amúgy nem tudom, mennyibe kerül, itt fentebb írják, hogy 40-50 millió. Valóban mint egy lakás, ha van megfelelő önrész, lesz rá hitelkonstrukció, tehát még csak nem is egybe kell kicsengetni. Vannak drága hobbik a világon, van, aki legókat gyűjt, és éves szinten simán annyiba kerül, mint egy ilyennek egy év alatt a törlesztője, van, aki heti háromszor jár kozmetikai kezelésre stb. Még csak nem is kell kőgazdagnak lenni, hogy az ember erre spóroljon és ezt törlessze, ha ez az álma.

2023. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
#4 Igen ezt bírom, hogy leírja az angol szleng rövidítést mert ő nagyon menő, majd biztos ami biztos kiírja a magyarázatát, de feleannyi karakterből akár magyarul is írhatott volna a hunglish helyett... :D
2023. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
En igy beszelek, nem tehetek rola. Angolbol C1 vizsgam van.
2023. máj. 13. 14:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Affordoltad már a pályamatricát?
2023. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Emberek... Ez már megint a hunglish kérdező aki értelmi szintje alapján általános iskolás lehet.


Itt egy másik kérdése, amiben annyira jól kereső egyetemista, hogy autópálya matricára sem telik a csórónak:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..

2023. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

#6 Ja, te vagy az éjféli "software engineer". Megint csak azt tudom mondani, tanuljál már meg magyarul meg angolul is normálisan, akkor nem kell keverni a kettőt, meg ne irigykedj más autópálya-matricájára és autójára, tanultál volna normális szakmát, neked is lenne.


Az angol C1 meg még mindig annyit jelent, hogy úgy tudsz angolul, mint a modern világban bárki 40 év alatt, csak papírod is van róla. Nekem az érettségi mellé dobták a C1-et, sosem érdekelt senkit, hogy van. :)

2023. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#7 Látom, nem csak nekem tűnt fel azonnal :D
2023. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!