Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem oktatnak magyarorsza...

Miert nem oktatnak magyarorszagon valami premium kocsival? Pl Mercedes?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 17:20
1 2
 1/15 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Van ilyen cég Pesten. Teslákon és hasonló kaliberű kocsikon lehet tanulni
2023. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 MGéza ***** válasza:
100%
Mert drága és gazdaságtalan a fenntartása. Oktatóautónak olyan való ami egyszerű aránylag kevés extrás és tűri a nyúzást, ez a prémium autók többségére kicsit sem igaz. Az oktatónak sem éri meg: Drága az alkatrész, magas a vételár és ezért lassan hozza vissza.
2023. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már Mercedes és BMW oktatóautókat, de nem jellemző.


Az átlag tanuló már lassan egy B kategóriát sem tud kifizetni önerőből. Kevesen engedhetnék meg maguknak a prémiumautó felárát.

2023. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Az első oktatóautó, amin tanultam, Mercedes volt. Olyan szakadt ócskavasban azóta sem ültem.
2023. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Prémium autók azért túl erősek tanulóautónak.
2023. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A suliban, ahova menni akartam először, volt lehetőség Lexuson tanulni, Merciket is láttam már, főleg ezeket a kicsiket. Egy Lamborghini, Ferrari viszont nyilván nem egy tanuló sofőr alá való, kicsit erősebben lép a gázra, aztán már neki is mentek valaminek. Azon felül, hogy javítani is drágább, márpedig az oktatóautókat alaposan lefingják.

Az átlagember viszont eleve nem ilyenekkel jár, pláne nem friss jogsival, tehát tök felesleges luxus kocsikon tanulni.

2023. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a Tesla amúgy messze van a luxustól, de ez szubjektív véleményem.


Igazából nincsen értelme prémium kocsival oktatni, hiszen ugyanazt tudja egy átlagos, hétköznapi autó is a tanulóvezető kezében. Talán még jobb is, ha a sok extra funkció helyett szimplán az alap kezelőszervek vannak kéznél.

2023. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik nap láttam egy hybrid glc-t, tanuló tábla, póttükrök rajta, benéztem és tanuló is vezette, nem hitten a szememnek.
2023. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
látni jobb kategóriás oktató autót is..például mercit. És nem is A osztályt..általában automata vezetést tanítanak.
2023. máj. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
elfelejtettem, hohy itt dél-Budán látni napi rendszerességel. Az országot nem tudom..
2023. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!