Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg csak nekem tetszik a...

Tényleg csak nekem tetszik a volkswagen t roc cabriolet? Ti hogy álltok vele?

Figyelt kérdés

Értem, hogy egy értelmetlen kategória, de attól még nem értem hogy miért lenne olyan rossz… A SUV szerintem önmagában is értelmetlen kategória, úgyis ha nem kabrió.

Én simán elgondolkodnék ezen az autón, hogyha lenne rá elég pénzem…

Egyszerűen tetszik.



2023. máj. 15. 00:43
A kérdező szavazást indított:
Nekem is tetszik
Nekem nem tetszik
16 szavazat
 1/8 anonim válasza:
14%
Szerintem nagyonn klfafa kis auto, nagy álmom hogy egyszer bekeruljon o is a gyujtemenybe
2023. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ficsur autó.
2023. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem úgy a T-Roc alapból nem igazán tetszik
2023. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Rózsany Májzli válasza:
90%

Szerintem pont, hogy nem ficsúr autó.

Egy mazda mx5 lehet hogy műszakilag egy sokkal jobb autó, de stílusát tekintve sokkal ficsúrosabb.


A T-roc kabrió szerintem egy fiatalos buli autó, de nem annyira a “veretős” módon, persze mindenki megfogja nézni, mivel maga a kategória ritka mint a fehér holló. De egyébként a formatervezése az nagyon visszafogott (és szerintem szép is) közelebb áll nekem egy Ford Broncohoz stílusban mint az összes többi kabrióhoz…


Egy teljesen jó szabadidő autó, ami a probléma vele, hogy lényegében azért fizetsz többet a sima változatnál, hogy kevesebbet kapj (pl. valamivel kisebb csomagteret).

Elég sok áldozattal jár a “kabrióság” és még többet is kell érte fizetni…


De amúgy ha nem kifejezetten túlsúlyos emberek utaznak benne, 4 ember elfér benne kényelmesen. Hátul is elfér átlag feletti magassággal is két felnőtt férfi, mi kipróbáltuk, de nem vezettem mert nincs is jogosítványom… Ültem benne hátul, igaz én nem vagyok magas, meg vékony is vagyok, de mellettem egy 184 centis és 100 kilós férfi ült, és neki sem volt kényelmetlen. Aztán ültem az anyósülésen is, és akkor hátul két 180 feletti férfi ült…

2023. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem az én stílusom, de legalább kilóg a sorból (nem tolonganak ebben a kategóriában a vetélytársak, ami lehet nem véletlen, de ez engem nem zavarna, ha ilyenben gondolkodnék, sőt.)

Amúgy a szépség szubjektív, az se baj, ha valakinek nem tetszik, az se, ha igen, a lényeg, hogy a tulajnak bejöjjön. :)

2023. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

T-Roc-om van (nem cabrio). A hátulja annyira nem tetszik, de oldalról és előről tetszenek az ívei, formái. Szerintem jól néz ki a cabrio változat is. Úgy nézem, az első szélvédő picit jobban meg van döntve, ettől olyan dögösebb :)

Egyébként vásárlásnál inkább az volt szempont, hogy a beltér jól nézzen ki, hiszen én ott tartózkodom leginkább :) Azzal nincs is baj, leszámítva az olcsó, kopogós műanyag elemeket és a zongoralakk borítást a váltó körül ami szép, de rohadt kényes.

2023. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Csúf, túl gyerekes.
2023. máj. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 15 évvel ezelőtti énem azt mondta volna hogy simán. De kB 10 éve megfertozott a youngtimer oldtimer vírus úgyhogy új autó véletlenül se
2023. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!