Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a hiba? VW Polo

Mi lehet a hiba? VW Polo

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy VW Polo 6n 1.4

Tegnapi nap folyamán jöttem haza felé és egyszercsak el kezdett lassulni az autó majd gáz adásra sem reagált, haza húztuk majd próbáltuk indítani nagyon nehezen de be indult majd gáz adásra le is fulladt, valaki járt már hasonló cipőben? Merre keressem a problémát?


2023. máj. 15. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Képes vagy ilyen kérdést kiírni???
2023. máj. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen képes vagyok mert érdekelne hogy kb merre keressem a problémát! Üzemanyag ellátásra gyanakszom de aztán ki tudja!

Ha nem tudsz értelmes választ adni kár kommentelni! Hihetetlen a Magyar "emberekben" hogy folyamatosan csak kötekedni tudnak de értelmes választ esetleg tanácsot adni a másiknak már nem megy :D

2023. máj. 15. 06:39
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Ahhoz értelmes kérdést kellene kiírni!!!
2023. máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ez szerintem inkább valami érzékelő hiba lehet, felső holtpont jeladó, de lehet egyszerű trafó, kábelhiba, vagy gázpedál-jeladó/vevő.
2023. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. LEhet az is meg még vagy 100 féle hiba is.

Úgyhogy vidd el kiolvastatni először.

2023. máj. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mégis mit gondolsz mire fogsz menni ha elkezdünk tippelgetni?? Ki kell olvasni, és úgy kell elindulni a hiba feltárásában. Ezer millió dolog okozhatja ezt, édes istenem hogy ezt magyarázni kell.
2023. máj. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6. Hiába írod az ilyennek, ezek pontos választ várnak.

Persze ingyen megcsinálni úgy hogy halvány fingja nincs az autókhoz.

2023. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!