Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a tartósabb a renault...

Melyik a tartósabb a renault vagy az opel?

Figyelt kérdés
A mostani autóm előtt egy renault fluence autóm volt újkora óta az én tulajdonomban volt beleraktam 66000km-et aztán történt egy sajnálatos baleset de sosem volt vele gondom utána olvasgatva se nagyon írtak komolyabb hibákról az autóval kapcsolatban.Most viszont egy opel corsa e 1.4T autóm van 32000km van benne de olyan hajmeresztő dolgokat olvasok külföldi fórumokon meg olyan árakat vele kapcsolatban ,hogy már előre parázok ha valami gajra megy egy vagyonba fog kerülni rajta.

2023. máj. 16. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Ezt igy nem lehet egyértelműen kijelenteni, többféle motorral szerelték mindkét típust... Én alapból Opel párti vagyok, ahhoz legalább a legtöbb szerelőműhelyben értenek.
2023. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
renaultomban 1.6 szívó benzin volt az opelben meg ahogy írtam 1.4T
2023. máj. 17. 01:28
 3/13 anonim ***** válasza:
68%

Apósonak J astrája van. Neki is 1.4 T. A motorral alapvetően nincs probléma, de pl a váltó most szállt el neki. (M32) Ha a tiéd alatt is ilyen váltóvan, nah az megfog egyszer nyekkenni.


Egyébként SZERINTEM eléggé hitvány volt a minősége az opeleknek. Van is volt is családi/baráti körbe. Az összes problémás volt. Most meg már PSA konszern, nem hiszem hogy sokkal jobb lett…

2023. máj. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát minél újabb opeled van, annál több problémája lesz és annál többe fog kerülni. A fluence még annyira nem agyon bonyolított autó.
2023. máj. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3/


Elméletileg ebben már az m32 váltó kapott balami kis javítást szóval valami második generációs kavítást rebesgettek.

2023. máj. 17. 11:50
 6/13 A kérdező kommentje:

4/


Ez nem jó dolog

2023. máj. 17. 11:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tartósság szempontjából nem rosszabb, mint az átlag. Ha egy autó használva van kopik, időnként ez-az elfáradhat benne. Viszont az már rég nem igaz, hogy egy Opelhez minden filléres tétel. Ez az F Astrák, B Corsák idejében volt csak igaz. Egy mai Opelhez is, főleg ha valami extrább dologról van szó, horror árak vannak.
2023. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3/


Azt mondják m32 nél még a báltó olajra kell nagyon figyelni

2023. máj. 17. 11:54
 9/13 A kérdező kommentje:

7/


Igen sajnos minden horror ár más autókhoz is minden drága.

2023. máj. 17. 11:55
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Inkább a Renault mellé tenném a választást.
2023. máj. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!