Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a tartósabb a renault...

Melyik a tartósabb a renault vagy az opel?

Figyelt kérdés
A mostani autóm előtt egy renault fluence autóm volt újkora óta az én tulajdonomban volt beleraktam 66000km-et aztán történt egy sajnálatos baleset de sosem volt vele gondom utána olvasgatva se nagyon írtak komolyabb hibákról az autóval kapcsolatban.Most viszont egy opel corsa e 1.4T autóm van 32000km van benne de olyan hajmeresztő dolgokat olvasok külföldi fórumokon meg olyan árakat vele kapcsolatban ,hogy már előre parázok ha valami gajra megy egy vagyonba fog kerülni rajta.

2023. máj. 16. 20:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10/


Akkor megszoptam

2023. máj. 18. 18:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megszoptad, lehet fogsz boldogulni az Opellal is nem sok hibával, de nekem amúgy unszimpatikusak, talán az ezredforduló környékiek kivételével.
2023. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12/


Most van benne 33000km annyit tudok tenni,hogy figyelek rá meg időben szervizeltetem.

2023. máj. 19. 15:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!