Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni,...

Milyen autót érdemes venni, ami max 1,5 millió és eleget tesz az alábbi feltételeknek?

Figyelt kérdés

* Kimegy a világból és megbízható tehát számíthatok rá munkába járásra (nyilván a szervízköltséget nem sajnálva)


* Meg lehet vele jelenni normális helyen is, szóval nem egy kalapos öregember meg Mari néni szintű Ignis vagy Swift


* Szívó benzines (nem akarok Föld-Hold távolságot megtett autóval közlekedni ami bármikor bekrepálhat)


* Autópályán nem kell háromszor meggondolni, hogy a belső sávba sorolva gyök kettővel hány kamiont tudok 2 perc alatt megelőzni, hanem ha kell akkor oda lehet bátran lépni neki 120 és 150 között


Kieg infó: Ha 1,5 millió nem elég a fenti feltételekre, akkor nagyon max 2 millió amit tudnék autóvásárlásra fordítani, de a 1,5 millió lenne nekem a racionálisabb



2023. máj. 19. 20:12
1 2
 1/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Opel Astra H 1.6 szívóbenzin

Opel Zafira B 1.8 hasonló tulajdonságokkal.


De egyébként a hahu keresőjével szépen le tudod magad is szűkíteni a kört. Most mi írunk autókat, az általunk preferáltakat (mint pl. én az Opelt), aztán az lehet neked nem is tetszik. Ezért ajánlom a saját utánajárást.

2023. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a meg lehet vele jelenni, kiüti a megbízhatót és főleg a kimegy a világból kategóriát. Általában ami "kimegy a világból" annak a megjelenése nem jó. Valamelyikből adj lejjebb.
2023. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Suzuki ignis sport.
2023. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akarsz egy autót, ami olcsó, gyors, megbízható és jól néz ki. Ebből valamit engedj el.
2023. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az arkatrgóriában a felsorolt kriteriumok miatt a megjelenest en leegyszerüsítem arra, hogy nem csörög, nem zörög, nem feltetlen rút.

Én a Toyota/Honda, esetleg Mazda felé próbalkoznék, de ha tisztessegesen karbantartották, akkor Golf IV.

2023. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Alapvetően a VW-ek tetszenek legjobban. Elsősorban Golf V ill. Bora/Jetta (Passat is de az már nem 2 millió lesz és vszeg a Bora sem) de főleg valami GTI optikai package azt nagyon adnám.


Csak azt nem tudom ezek a német "das auto" kreálmányok mennyire megbízhatóak, mert autószerelőnél mindig rengeteg VW terméket láttam a szerelőálláson.


Egy 3 ajtós H Astra is szuper lenne, de ott is a megbízhatóság ami nekem kérdőjel. Olvastam olyanokat, hogy az Opelek nem éppen erről híresek.


Én mindenhol azt olvasom, hogy japán=megbízhatóság és nem tudsz vele mellélőni.


Csak ugye azok meg nem éppen a nagy nyomatékról és dimanikus motorkarakterisztikáról híresek mint a német autók. Persze ennek az a jutalma, hogy megbízhatóbbak.


Na mind1, ezek csak laikus eszmefuttatások részemről aztán hátha még valaki pontosít ebben.

2023. máj. 19. 22:29
 7/17 anonim ***** válasza:
Na várjál akkor, báttyád mindjárt rákeres neked a hahun! :))
2023. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2023. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#6 Azért az sem igaz, hogy japánnal nem lehet mellélőni. Karbantartás nélkül az is nagyon gyorsan kampec. Csak akkor bír sokat és többet mint az összes többi, ha rendesen karban van tartva. Amúgy igaz amit írsz. Japán megbízható lesz, de gyenge és nem szép. Volkswagen szép és erős lesz, de nem annyira megbízható.
2023. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#8: Úgy tudom/hallottam a facelift előtti ( < 2009-2010) Civic-ek nagyon nem jók. Mi igaz ebből?


#9: Igen, vszeg akkor a külsőből fogok kompromisszumot kötni (meg ha ez se elég akkor a teljesítményből). De 100 lóerő alatti autót nem akarok venni. Jelenleg egy 63 lóerős autót hajtok és még főúton is kész életveszély egy szükségszerű (70-80-al forgalmat feltartó kisteherautó) előzés.

2023. máj. 19. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!