Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » IGNIS t cserélném VITARA ra ,...

IGNIS t cserélném VITARA ra , vélemények?

Figyelt kérdés
IGNIS-t cserélném új VITARA ra. 1.4 hibrid GL+ ra . tudom hogy túl van árazva. mit fogok érezni ha átülök?

2023. máj. 21. 21:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Akkor bocsánat, nem a tulajdonos a gond itt, hanem a szerelők szarok a környéken. Mit jelent az hogy rángat? Máshol fog a kuplung, ezért nem tudod kezelni? Állítható a kuplung fogáspontja, hisz bowdenes. Amúgy itt vannak hasznos információk, a kábelköteg csere útmutatóval együtt:


[link]

2023. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 tényleg rángat, de lassan másfél év után megszokom. akkor hogy is van ?18,5 évig volt sz@r a kuplung? a "kacsa" oldalát ismerem, de én neki nem állok kábelkorbácsot cserélni.
2023. máj. 22. 21:43
 13/13 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudjál, de ez a nem kezdek neki, szar, de még a szerelőt se fizetem meg hozzáállás le is írja szépen az autó állapotát. Amúgy ha érzed a kuplungon, hogy valami nem oké, miért nem vitted el szerelőhöz? Ha ilyen rángatva van használva, az nagyon gyorsan megöli és újra lehet kuplungoztatni. Új autó való neked, ha ennyire leszarsz mindent.
2023. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!