Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért megy magától az autó?

Miért megy magától az autó?

Figyelt kérdés
Néha nem is kell nyomni a gázt, el van engedve és nem áll meg az autó, nem lassul, ugyanúgy menne kb a végtelenségig, mert tartja a tempót és nem lassul. Ez mitől van? Nem láttam úgy a pedált mintha beragadt volna látszatra. Meg néha nekiugrik, ha kedve tartja és jobban meglódul.

2023. máj. 21. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Fékeztem és onnantól "vettem át" a vezetést, rendesen ment utána
2023. máj. 21. 23:18
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Knigh rider.
2023. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 Törölni kell a hibakódokat és megnézni mi jön vissza. Ezt ne tudja a szerelő, az annyit mutat, hogy nem akart vele foglalkozni, mert abból nem lesz pénz. Vidd el egy normális szerelőhöz.
2023. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ok köszi!
2023. máj. 21. 23:56
 15/18 krwkco ***** válasza:
100%

"Ez mitől van?"

A gázpedál, az a valóságban "levegőpedál". Vagyis , ha az autó úgy megy, mintha nyomnád a gázt, akkor a szívócső légtömegmérő előtti részébe valahonnan levegő jut be. Pl az akadozó alapjárati szelepen át, az akadó pillangószelepen keresztül, a pillangószelep kikopott tengelyénél, vagy a kartergázrendszer egy repedt csövénél.

Ezt a helyet kell megkeresni.

2023. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

Az ugye teljesen véletlen, hogy az ilyen "csuda hibák"ról szóló kérdésekben véletlenül sem említik az autó tipusát, köbcentit, évjáratot?

Csak olyan ködös infók jönnek apránként, ahogy a mese megkívánja. 😉

2023. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16 Nem mese mert fel is videóztam, de mindegy. Miért számít egyébként a típus meg ilyenek? Mitsubishi amugy ha érdekel
2023. máj. 22. 21:48
 18/18 anonim ***** válasza:

Például azért, mert egészen más ha bowdenes a gázpedál vagy ha elektromos.

Ha van fedélzeti komputer vagy ha faék egyszerűségű ősrégi típus.

Ha tempomatos vagy anélküli.

stb. stb.


/de ha ezt magyarázni kell, akkor hagyjuk/

2023. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!