Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem érkezik meg a volt...

Ha nem érkezik meg a volt tulaj ígérete ellenére az autó törzskönyve és emiatt nem lehet átíratni az autót, rendőrségre kell mennem,ők fognak tudni segíteni? Mi lesz az autó sorsa? Az életben többé soha nem kerül a nevemre, 2 hónap kivonás után sem?

Figyelt kérdés
Légyszives ne olyanok írjanak, hogy mekkora barom vagyok, hogy így hoztam el stb stb...mert pl az új tulaj nevére kiállított forgalmit megkaptam, és be lett fizetve a törzskönyv is, csak fel akarok készülni a legrosszabbra, mi lesz, ha mégse küldi el a volt tulaj soha többé...azt tudom hogy ideiglenesen ki fogják vonni, de utána se lehet többé enyém az autó soha?Kidobtam a pénzem??

2023. máj. 22. 15:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy a semmitől rettegsz. Majd ha meggondolta magát és már zsarol, akkor mutogasd az internetnek, hogy milyen hülye voltál. :D
2023. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Értem. És köszönöm, aki válaszolt. Szóval ha minden kötél szakad és hirtelen eltűnik az eladó, akkor legalább be tudom perelni és visszakapom a pénzem? Mi lesz az autóval akkor? Elszállítják a roncstelepre?
2023. máj. 22. 17:48
 23/26 anonim ***** válasza:
#22 Ügyvédedtől függ. Vigyázz minden papírra (amúgy is vigyázni kéne ezekre), amúgy meg egy olyan szituációra akarsz felkészülni, ami jó eséllyel be sem következik. Én inkább azon aggódnék, milyen hamar fog lerobbanni alattad az az autó, amit valaki úgy adott el, hogy még meg sem kapta a saját nevére íratás után a törzskönyvet.
2023. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom miért hergeled magad előre. Kell 2 hét kb. mire legyártják és postázzák a kártyát.


Rendőrség amúgy nem tud ezzel mit kezdeni. Ez civil ügy.

2023. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ma megjött a törzskönyv :) És a kocsival is minden ok :) Sopk rosszindulatú kötsög!
2023. máj. 25. 19:20
 26/26 anonim ***** válasza:
72%
#25 mondja ez az akinek annyi esze van hogy nem tudott várni, és megvette törzskönyv nélkül. Irogatott ki 2 kérdést is,és már felakarta jelenteni a volt tulajt 🤣🤣🤣
2023. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!