Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem működött az autómosó...

Miért nem működött az autómosó, szerintetek hogy működhet?

Figyelt kérdés
Nem rég lett jogsim, és már előre féltem mindig, hogy majd stresszelek ha kocsit kell mosni kapkodva, miközben ott idegesen vár mögöttem 3 másik autó. Múltkor elmentem egy mosóba, viszont nem olyan volt a locsoló, mint a kutakon, hogy behúzod a kart, és akkor adja a vizet, hanem nem volt rajta konkrétan semmi. Bedobtam kb. 300 ft-ot nyomkodtam a gombot, hogy mosás, aztán random visszadobta a pénzt. Úgy tudtam hogy ez lesz, aztán gyorsan el is mentem, mielőtt nem jött más, és nem látja, hogy bénázok. Szerintetek miért nem ment, vagy van egy minimum összeg, pl. 500 ft, ami alatt nem indul el?
2023. máj. 24. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk hogy miért nem ment. Viszont javaslom keress fel egy pszichológust, mert nem normális hogy ilyen szarokon így problémázol.
2023. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Passz.

Miért nem hívtad fel a kiírt telefonszámot?


Miért baj, ha vadidegenek látják, hogy bénázol?

2023. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Ennyiből nehéz kitalálni mi volt a baj.


Melyik mosó volt?


Egyébként nem kell kapkodni, mindenki kivárja a sorát. Sokat mostam autót, de még nem tapasztaltam türelmetlenkedést.


Lemosod az autót és félreállsz egy üres helyre, ahol nem vagy útban (vagy beállsz porszívózni) és ott törölgeted szárazra az autót. Vagy egyszerűen elmész mosás után a vizes autóval.

2023. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Általában ki van írva minden mosóállásnál hogy melyik program mire való és hogyan kell kezelni. Ha visszadobálta a pénzt akkor vagy nem vette be egyszerűen és lehet másik érmét kellett volna megpróbálnod, vagy valami műszaki probléma adódott és letiltotta a működést.

Azon meg felesleges görcsölni ha valaki látja hogy bénázol, nagyon sokan bénáztak akik először kezeltek ilyet. Én is amikor először mentem egy ilyen mosóba elég lassú voltam mert végigolvastam mindent meg ott pepecseltem a programokkal. Én sokáig otthon mostam autót saját eszközökkel meg magasnyomásúval csak amikor tönkrement nem volt pénzem másikra és akkor már volt helyben ilyen autómosó és rá is szoktam hogy inkább odajárok mert egyszerűbb és gyorsabb egy ilyen helyen lecsapatni az autót mint otthon a kocsibeállón kínlódni vele, előpakolni, elpakolni, akkor a járdát letakarítani utána.

2023. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elolvastad a kezelési útmutatót?

Ha így sem sikerült működtetni, akkor felkerested a személyzetet/üzemeltetőt?


Ha mindkettőre igen a válasz és így sem sikerült, akkor keress másik mosót, manapság már minden sarkon van egy kis túlzással.

2023. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sietni,stresszelni mosás közben,ki mondta ezt neked? 1 órán át moshatod ha van pénzed
2023. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jézusom.
2023. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!