Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyrobósok és a motorosok...

Nagyrobósok és a motorosok intenek egymásnak?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 17:13
1 2
 11/14 bazaltkaroly ***** válasza:
51%

#7 Ez hatalmas volt, nagyon jót nevettem (én a viking vagyok a listában). Kihagytad még a kezdet gyermekeit. Ez a Simsonnal, Jawával, Rometekkel járó fiatal újoncok, akik még túl ártatlanok ebbe a világba, de már jó úton járnak, és tanulnak, hogy egyszer ők is becseperedjenek valamelyik kasztba, ha elég érettek lesznek rá. Egy részük kiesik, de a nagyja már-már tudja, hogy hova is szeretne tartozni. Egyenlőre még nem is mernek félelmet, viszont határt szab nekik a zsebpénzük szűkös kerete, de ha eljő az idő, és felkel a nap, akkor egy motoros sziluettjét fogjuk látni a tájban, büszkén gondolván "Igen! Elértem a célom!". Ami egykor gyermek volt, most felnőtté vált, és megtalálta a saját csoportját. Ez kategória még nem ismeri az integetés etikettjét, így vagy nem intenek senkinek, vagy mindenkinek, csodálva a nagyokat, hogy egyszer ők is ofa fognak tartozni.


Egyébként, robogósnak akkor szoktam inteni, ha ő teszi először. Nem lenézésből csinálom, de jártam már úgy, hogy messziről intettem Koccintós Pistabácsinak, akik cserébe bemutatott nekem, mert azt hitte kötekedek vele. Nem lehet tudni, hogy egy motorozást élvező ember ül a robogón, vagy egy hasonló Pistabácsi, aki kirángatta a sufniból a robit, mert olcsóbb a fogyasztás.

2023. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy intenek, vagy nem, nem hiszem, hogy ezen érdemes görcsölni.

Az sem biztos, hogy aki int, az haver... integethet a középső ujjával is

2023. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
#11 Igazából azok a robogósok, akik intenek, főleg ők kezdeményezik, sokszor azok a motorosok, akiknek városba vagy asszonyt cipelni kényelmesebb a robogó, és éppen azon ülnek.
2023. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:
Ez abszolút egyénfüggő.
2023. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!