Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem használt...

Tudnátok nekem használt autókat ajánlani 5 millióig?

Figyelt kérdés

Olyan érdekel ami kényelmes, megfelelően felszerelt, és valamennyire sportos, megbízható rendelkezik tetőablakkal, de az utolsó elengedhető.

A z üzemanyag és a váltó fajtája nem számít.



2023. máj. 27. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Majdnem 52 ezer ilyen eladó autót tudok ajánlani.

Válasz egyet magadnak pubi

[link]

2023. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2023. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Nem muszáj olyanra válaszolni amire nem tudsz, ne aggódj nem néz le senki.

Ha valaki viszont tud ajánlani ilyen autótípusokat azt szívesen meghallgatom.

2023. máj. 27. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
hasznaltauto.hu-n ha elkezded bepittyogni a neked fontos "megfelelő felszereltség" összetevőit, eleg hamar le fog szűkülni a lista.
2023. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, neked se lesz károdra ha használod az eszedet!!!
2023. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
5 milliobol mar egesz jo autokat lehet venni
2023. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem értik az emberkék hogy a véleményükre vagyok kivancsi, milyen auto marka, milyen típus ami fasza, mire kell figyelni?

Ugyanis én nem vagyok jártas ilyen téren. Én fogalmaztam rosszul vagy nem akarják érteni mire gondolok? Érdekel masok milyen autokat tartanak jónak ebben a kategoriaban, ha nem tudsz ilyet nem muszaly leírnod hogy keress magadnak,de ha valaki ettol ugy erzi hogy jol megmondta akkor ok.

2023. máj. 27. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerjnted egy álagos magánszemély hány autót birtokol élete során? mondjuk hármat? Ezek közül az emberek közül hány totál dilettáns a témában és ugyanúgy megfelelne neki egy Swift, mint egy A8?

Sokszázezer autó van a használtpiacon. Vegyél egyet. Vagy jó lesz, vagy nem, senki nem fogja tudni megmondani előre. Senki.

2023. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
muszaj*
2023. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ide jol megmondani jonnek csak az emberek? "Vegyel egyet es jó lesz " Gondolom csak él es lélegzik olyan ember aki ert a kocsikhoz. Vagy tud mondani valamit, abban biztam mikor kiirtam a kerdest hogy eljut ilyen emberekhez.

Ha nem tudsz hozzaszolni vagy nem ertesz hozzá akkor az okoskodási igenyedet máshol is kielheted ahol valakit erdekel.

2023. máj. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!