Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem használt...

Tudnátok nekem használt autókat ajánlani 5 millióig?

Figyelt kérdés

Olyan érdekel ami kényelmes, megfelelően felszerelt, és valamennyire sportos, megbízható rendelkezik tetőablakkal, de az utolsó elengedhető.

A z üzemanyag és a váltó fajtája nem számít.



2023. máj. 27. 17:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Zzzzzz Zzzz
2023. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
WOW 5 millio egy autoert? de gazdag valaki!
2023. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!


Az előző autónk Mistubishi Lancer Sportback volt, 2000-es dízel. Kicsit spártai a belseje (nem annyira kényelmes, de kinek mi kényelmes), viszont nagyon jó volt vezetni, a lovak a helyén vannak és nagyon jól gyorsult. Nem ralliztunk vele, de nem baj, ha pl.előzésnél megy az autó vagy balesetet tudsz megelőzni azzal, ha jól gyorsul az autó. Volt ilyen. Nem volt benne nagyon sok extra, de a lényeg igen. :) nekünk a klíma, a légzsákok és a tempomat volt a szempont. Meg persze a külseje. Az eleje nagyon ütős ezeknek a típusúaknak. Nekünk 2010-es volt. Azóta lecseréltük egy nagyobb, régebbi autóra. Megbántuk. Most Mitsubishit is nézünk. Meg én személy szerint szeretem a mazdákat is, illetve a BMW-k is tetszenek, de azokat kicsit túlárazottnak érzem. :)

Egyébként nő vagyok és nem volt túl sok autó eddig a birtokomban.

2023. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!