Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Corolla 1.4 (2007)...

Toyota Corolla 1.4 (2007) autó 136000km futással jó választás lehet első autónak, munkába járás szempontjából, legfőképp autópályán használva?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Autópályás használathoz nem vennék kisköbcentis szívóbenzint.. egyébként meg 16 éves autó, hiába a kevés kilométer lehetnek bajai. Át kell nézetni
2023. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen csak át kell jól nézetni. Amúgy is a corolla a legsikeresebb széria autó, gondolom okkal. Ez hülyeség, hogy nem jó pályára. Verseny pályára biztos nem. Attól is függ, hogy hány lovas az az 1.4, milyen a kasztni kialakítása és milyen a váltó kiosztás.
2023. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért ne. 1.5el rendszeresen pályázok 140et tartva folyamatosan, de régen ennél csak többel mentem.
2023. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam hogy nem jó. Csak hogy ha a pályázás cél, akkor sokkal célravezetőbb egy dízel ami pontosan erre lett kitalálva. (1-es vagyok)
2023. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Na és akkor mondjuk egy 1.8as vagy 2literes benzines mire lett kitalálva, városba? Ha csak pályán járnék sem kellene kereplő diesel.
2023. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Helló 97LE az autó, magyarországi,5 sebességes, nem volt törve, eredeti a fényezése, olaj, fék olaj cserélve volt, szűrők. Kisebb parkolási sérülések vannak rajta de nem rozsdál sehol. Pestre járok vele vidékről dolgozni. De néha úgy érzem hogy egy embernek kicsit nagy ez az autó. Diesel autón tanultam vezetni és ez egy kicsit szokatlan nekem. A váltó is jól működik benne, csak lehet én vagyok béna.
2023. máj. 28. 16:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Ismerőseim azt mondták hogy ez nagypapa autó. Lassú, öreges kinézetű, papír kaszni. Ők BMW és Mercedes tulajdonosok.
2023. máj. 28. 16:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát néző pont kérdése.
2023. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én azért választottam ezt az autót mert jókat hallottam róla és sok helyen azt mondták/írták hogy megbízható. Számomra ez fontos mert napi használatban van és kevés pénzből fent lehet tartani. 30 éves vagyok. Nekem nem az a fontos hogy menőzni tudjak vele, erre volt pénzem.
2023. máj. 28. 16:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor megvolt a bolt?


A mindenfele valamikori prémiumszegmensbe tartozó autok tulajainak a velemenyet erdemes kritikaval kezelni, mivel pl egy e36 nem biztonsagosabb ennel a corollanal, de egy szetrohadt e46 sem pl...

A fenntartas meg nem azt jelenti, hogy ha nagyon kell tudjak tankolni 20 ezerert...

Szoval szerintem jo döntest hoztal, nem a masiknak veszed a kocsidat, hanem magadnak.

2023. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!