Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb választás...

Melyik a jobb választás megbízhatóság, menetdinamika, ár-érték arány szempontjából?

Figyelt kérdés

Mindegyiknél a 2009-2010 körüli évjáratokra gondolok.


Nagyon-nagyon max. 1.4 millióig, névre írva, itthoni forgalomba helyezésű autóra számolva.


2021. febr. 22. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Hyundai I30 1.4 109 le
Renault Clio (+Grandtour) 1.2 TCE
Renault Clio 1.4 16v
Fiat Bravo 1.4 16v - sima
Fiat Bravo 1.4 T-jet
Fiat Punto 90 le-s
Kia Ceed 1.4, 1.6 EX
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
kia és-vagy hyundai a többit nem szabad megvenni
2021. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy tudtam hogy a Hyundai a minőségibb, erre fel a Kia-k drágábbak... A Rio-t kifelejtettem a listából, de mindegy is, mert árban azok is ott vannak.


És milyen érdekes, a hahu és a marketplace is, dízelekkel van tele, úgy unom már, szereltetni szeretnek az emberek tankolni már nem annyira? Vagy addig használják míg jó azt' utána elpasszolják megkíméltként... Benzinesek 5-600 ezerrel is többért kínálják, 1.3-1.4 mFt a tizenhárom évesekért? Nem mintha bajom lenne a korával, csak a korrózió...


Ráadásul amit hirdetnek is benzinesek, 90%-a kereskedésből, aminek a fele külföldi. Szóval nem tudom akkor.

2021. febr. 22. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudok kettőt jelölni, kia vagy hyundai.
2021. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a hyundai a puhább futóműves "kénylemesebb", a kia meg kocsit feszesebb.

anyagminőségben és megbízhatósábgan nincs különbség

2021. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vok kinek mi a minőség, egy swift után mindkettő az de én a swiftet szeretem akkor is (régit)

dízelt azért vesznek mert valóban kevesebbet mennek a kútra de ez csak illuzió az is befalja az üzemanyagot

2021. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!