Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 15 ezerig milyen nyári gumit...

15 ezerig milyen nyári gumit ajánlotok?

Figyelt kérdés
195/60 r15 méretben
2023. máj. 29. 20:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem hankook van. Teljesen jó kjnergy van. Nem drága, de nem is gagyi.

Valahol középen van.


Másik kocsin ami suzuki kisebb kerékméret falken sincera ecorun. De az is m ar biven 20.000 felett van...


De az a baj a tescos gumi is 20.000 felett van ebben a kerékméretben....


Kb semmi nincs....

2023. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Laufenn… talán nem méreg drága és gond sincs vele.
2023. máj. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Fater tavaly vett autójára olcsó kumhot (made in china).

Nekem Bridgestone van fent a mercin és hát mondhatom, hogy ég és föld.

Óvatosan közlekedve nem vesz észre semmi különöset az ember de ha már egy kicsit tempósabbam akar bevenni egy kanyart érezhetően kendődik a gumi majd meg is csúszik.

Vizes úton durván csúszik.

Fehér aszfalt + víz az már halálos kombo vele 😀


Szóval tényleg kompromisszum az olcsó gumi.

2023. máj. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%

Vegyed meg a legolcsóbbat, nem sok különbség van ezek közt.

Nagyon soknak a nevet kell megfizetni.

Én tavaly tetettem fel négyet és meglepően jól viselkedik minden körülmény között.

Pedig szinte a legolcsóbbat vettem.

2023. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel mindenki csak magát nyugtatgatja.


Akinek volt fent gagyi és márkás az tudja különbséget, és soha többet nem kockáztat.

2023. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem Bridgestone van fent a mercin és hát mondhatom, hogy ég és föld."

Nekem is ez az autóm (nem Merci) gyári szerelésű gumija, de nem vagyok elájulva tőle. Voltam vele pályanapon. Jó, ott nyilván jobban forszírozza az ember, mint közúton, de sokszor hiányoltam a tapadást. Ráadsul most 4 éves, a kocsival mindig garázsban parkolok, nem a tűző napon és már repedezik! Egy Goodyear, vagy Continentallal nekem jobbak a tapasztalataim. A Michelin is jó, csak az is nálam nagyon gyorsan öregedett.

Ezek persze nem az olcsóbb kategóriás gumik, amit a kérdező keres. Ha valaki keveset autózik, azt is főleg városban, akkor nem kell feltétlenül a legdrágább gumi. De ahogy írtam ez mindenképp kompromisszum. Egy öreg kopott guminál az olcsóbb kategóriás új gumi mindenképp jobb. Valami középkategóriásat néznék. Hankook, Barum és hasonlók alá nem adnám. Esetleg valami másodmárka, ami árban kedvezőbb lehet: Kleber, Kormoran, Matador, Semperit, Uniroyal...

2023. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!