Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon mivel jelzem,...

BpBEST kérdése:

Magyarországon mivel jelzem, hogy friss könyves (jogsis) vagyok?

Figyelt kérdés
Romániában elől és hátul az ablakon kell egy sárga felkiáltójel ha nincs egy éve meg a jogosítványod. Magyarországon is ez a felkiáltójel kell?

2023. máj. 30. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi.

Tehetsz rá kék-fehér “T” (tanuló) matricát hátulra, ha akarsz.

2023. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A T betűt egy ideig ki lehet tenni.
2023. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Itthon választható T betű van, de előre szólok, ez az a többi autós nagy részét rendkívül ingerli és beindul a kisebbségi koplexus, meg a tökömtudja mi és: letolnak, leszorítanak, bevágnak eléd...

Nem győzik mondani az oktatók, hogy NE tedd ki a T betűt.

2023. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pszichológus atya ***** válasza:
90%
Ha román jogsid van elég, ha a rendszámtáblád is román. Abból tudják a magyar autósok, hogy ne azonos szintű közlekedési kultúrára számítsanak, a T betűvel nem foglalkozik senki.
2023. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen T betűt kirakhatsz, de nem kötelező:

[link]


Van, aki türelmesebb lesz, van aki vérszemet kap és kielőz minden áron.

2023. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

Itt nem kötelező jelezni, hogy kezdő vagy. Kék alapon fehér "T" betű az átlag, de vannak mindenféle agyoncifrázott jelek is, amit matrica vagy mágnes formájában ki tudsz tenni az autó hátuljára, a jogosítvány megszerzésétől számított 2 évig.


Ha bizonytalan vagy, inkább tedd ki. Nekem fél évig volt kint, és jól jött, figyelmesebb volt a többi autós, nem dudáltak le. Valóban sokan ki akarnak előzni, de engem nem zavart. Amikor már kellően belejöttem és magabiztosabb lettem, leszedtem és ennyi.

2023. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Semmivel, hamar kiderül mindenki számára. :D
2023. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
#6 Ez addig működik, amíg nem ül a rutinosabb apád/csajod a helyedre. :D Nevetséges ez a T betűzés, semmivel nem kell figyelmesebbnek lenni, cserébe pont nem ők okozzák a gondot az utakon. A T betű kb. annyit jelent, hogy "majdnem úgy közlekedek, ahogy mindenkinek kéne".
2023. máj. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Rá fognak jönni abból, ahogy vezetsz, ne aggódj.
2023. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

"Magyarországon mivel jelzem, hogy friss könyves (jogsis) vagyok?"

Betartod a sebességhatárokat.

2023. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!