Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon mivel jelzem,...

BpBEST kérdése:

Magyarországon mivel jelzem, hogy friss könyves (jogsis) vagyok?

Figyelt kérdés
Romániában elől és hátul az ablakon kell egy sárga felkiáltójel ha nincs egy éve meg a jogosítványod. Magyarországon is ez a felkiáltójel kell?

2023. máj. 30. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

#8


Nem hinném, hogy a "csajom" a helyemre fog ülni, tekintve, hogy nem vagyok leszbikus. Hagy döntse már el mindenki magának, hogy szükségesnek érzi-e és megnyugtatja-e, ha jelzi a többi sofőrnek, hogy kezdő... hálistennek erről nem te döntesz.

2023. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
#11 Perjelet értelmezni tudni kell ugyebár... Ugye arra próbáltam utalni, hogy akkor felesleges a T betűt az autóra rakni, amikor néha olyan vezeti, aki pont megcáfolja a T betűt. De gondolom a funkcionális analfabétaság tényleg határfüggetlen.
2023. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Olyanról nem hallottál még... hogy ne adj isten... leszedik a T betűt? 😱 Nekem mágnesem volt, amit kb 2 másodperc volt fel / le tenni.


Milyen határokról beszélsz? Olyan jó, hogy te két mondatom alapján eldöntötted, hogy én egy határon kívül élő férfi vagyok, cseppet se zavarjon, hogy egy magyarországi magyar nővel beszélsz.


Magyarázhatsz itt per jelekről meg egyéb f*szságokról,mikor kristálytiszta, hogy egy tiszteletlen, előítéletes bunkó vagy.

2023. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!