Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behajtani tilos tábla behajtas...

Behajtani tilos tábla behajtas, buntetes?

Figyelt kérdés

Gyorsétterem parkolója egyirányú volt, ha azon az oldalon mentem ki amin bejöttem (behajtani tilos) lehet bármi büntetés belőle?

(Késő volt senki nem volt sehol, belathato volt, keresztezodes erejeig {kb 5métert kellett menni hogy a saját sávba menjek a másik útra). (Utolag lehet bármi bunti belőle így?, Xy etterem kamerai felvettek pl, most ok foglalkoznak ilyennel?)


2023. máj. 30. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg büntethető vagy (30000 Ft), a gyakorlatban nem lesz semmi ebből.
2023. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Tettenérés történt? Nem

2. Volt térfigy. kamera? Nem tudjuk.

3. Ha volt, akkor ha nézte valaki és direkt figyelték azt az útszakaszt, mert mittomén azon a héten már 20 autós csinálta azt, amit te, akkor lehet később kapsz büntit

4. Ha nem volt és senki nem is látott, vagy ha látott akkor bizonyíték hiányában nem fog a rendőrségre rohanni emiatt ;)


Szóval ennyi.

2023. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan gyorséttermi parkoló Pesten, ahol szerintem napi szinten százas nagyságrendben történik hasonló.
2023. máj. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamerával akkor foglalkoznak, ha bűncselekmény miatt amúgy is megnéznék, de még akkor is esélyes, hogy lesz*rják a te szabálytalanságod, de amúgy két év után évül el, azután nem felhasználható.


Térfigyelő kameránál forgalmas kereszteződésben tömegesen mennek át emberek a piroson és semmi nincs belőle. Viszont jó látni, hogy aggódsz, ez némi tudatosságot feltételez, ami szükséges. :)

2023. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek:).

Mar eleg kesoi orak jartak, ures volt minden.. emiatt most korbemenni egesz parkolon tenyleg nem lattam ertelmet:/.


Most ezt nappal nagyforgalomba evidens hogy nem csinalnam.

Hat max a burger king kameraja lathatott, ok meg nem hinnem hogy foglalkoznanak vele, szerintem a kamera tartalma alapbol 2nap után torlodik nem?!.

2023. máj. 31. 00:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, keresztapám éjszaka nem indexel, mert úgyse látja senki, és fényes nappal 110-zel hajt át a Petőfi hídon. Kevesebbszer bírságolták, mint a faterom Debrecen környékén, amikor munkavégzése miatt kénytelen volt tilosban parkolni. Ne parázz ilyeneken, csak ha szabályt szegsz, mindig úgy tedd, hogy a közbiztonság meglegyen.
2023. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz. Ha látott is volna vki, max. rád dudál.
2023. máj. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy kisváros Lidlibe a rossz irányból mentem be, 50 ezer ft pénzbírság lett és 3 hibapont a jogsiba... de ott folyamatosan vannak rendőrök. Azonnali igazoltatás volt.
2023. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!