Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lehet felújítani a porlaszt...

Ha lehet felújítani a porlasztót, és mind a négyet érdemes ugye ilyenkor, akkor milyen összegre számíthatok? Tényleg egy új autó ára a porlasztó felújítása is?? 1 millió ft elvileg fedezi? 1.5 dCi motornál.

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mind a négyet kell, mert nem fog normálisan járni, az meg, hogy lehet-e felújítani az attól függ ki gyártotta. Egy dizelfelújítós cég videóit szoktam nézni, és ott pl a PD befecskendezőket ilyen 70 ezer/ darabért újították fel.
2023. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát bizony nagyon drága.

De a neten megtalálod az árakat is.

2023. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2...de mennyire? Motorfüggő? 2 millió forint? Vagy még annál is drágább a 4 injektor felújítása? Az egész autót vettem 2,2 millióért. Akkor inkább eladom, ha 2 millió forintért újítanák fel a 4 porlasztót!
2023. jún. 1. 21:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és mitől megy tönkre? Ennyire érzekeny lenne A Renaultban lévő nyomorult üzemanyag rendszer? Csak és kizárólag az OMV PRÉMIUM gázolajat lehet tankolni, semmi mást?
2023. jún. 1. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező honnan veszel ilyen 2 milliós árakat? Ha ennyi lenne akkor senki nem javíttatná.

Hívd fel őket, és motorkód alapján tudnak árat mondani

[link]

2023. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 Olvasd el a cikket! Sajnos itt pont nem jó azzal szórakozni, hogy mennyit megy el az autó egy tank gázollajjal

[link]

2023. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kell az embereknek a fostalicska 1500-2000 baros befecskendezés....


Nekem ott a 115 baros dízel.

5000ft egy porlasztó felújítás.

2023. jún. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: ja és, hogy mitől megy tönkre? Hát az üzemanyagtól.

De nem azért mert nem jót tankoltál, hanem azért mert ilyen brutális nyomáson lehetetlen elkerülni, hogy az üzemanyag "elkoptassa" a porlasztókat.

Ezért sem mennek el a modern dízelek étolajjal, mert annak nagy a molekula szerkezete, szinte karcolja ekkora nyomáson a fémet.


Míg nekem a régi dízel bármi gond nélkül elmegy vele az idők végezetéig.

2023. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző, szeretik is a teslások Bp-n belül, tapasztaltam. :D

115 bar?

Szívódízel?

2023. jún. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, kérdező, Gödöllőn van adagolós, aki átalakítja neked régi adagolósra a járgányod, csináltak már sokat, elvileg 3-500 között megvan. Cserélnek porlasztókat(azt hiszem focusé megy bele pont), meg ráfabrikálják az adagolót.

Örök darab lesz.

2023. jún. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!