Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel oldom meg a hibát?

Mivel oldom meg a hibát?

Figyelt kérdés

Peugeot 206 1.4 16v 2003-as. Az autó erőtlen szarul jár hangos.

Antipollution és catalytic hibát felválta dobja fel. A gyertyákat lecseréltem újak.

A 2 lambdaszonda cseréje megoldja a hibát?

(Tudom hogy gépre kéne tenni és hogy ki kéne olvasni.)



#Peugeot 206 #Catalytic fault
2023. jún. 2. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem.
2023. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

'Tudom hogy gépre kéne tenni és hogy ki kéne olvasni.'


Szerintem h.lyeseg, cserelgess osszevissza alkatreszeket, hatha megoldodik a hiba. A gumit fujd jo kemenyre (lehetoleg 3 bar fole), mert az segit a fogyasztason, vegyel bele 100-as benzint mert az tisztabb, vedd ki a levegoszurot hogy ne fojtsa le a teljesitmenyt, jo vekony olajat hogy konnyu legyen forogni a motornak, meglatod sooookkal jobb lesz.

2023. jún. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt így senki nem mondja meg,el kell vinni szerelőhöz és megtalálni a probléma forrását mint ahogy egy szakembernek kellene csinálni.Cserélgethetsz alkatrészeket ràütésszerűen de ne sírj ha már a fél autót kicserélted és ugyanúgy nem jó
2023. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem "sírok" ha már a fél autót kicseréltem és köszönöm a valaszokat de a félreértések elkerülése végett... van hibakód olvasó de nem kompatibilis ezzel az autóval és hogy máshova elvigyem arra várni kell. Ezért érdekelt volna egy megoldás ha bárki is találkozott ezzel a gonddal...
2023. jún. 2. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hangos akkor talán a kipufogót kellene megnézni. Ha lyukas valahol vagy repedt a szívócsonk, az is tud ilyen hibákat generálni.
2023. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hibakód olvasás 3 perc és el lehet érte kérni 8-10 ezer forintot. Kizártnak tartom, hogy nincs szerviz, aki nem olvasta volna ki. Azt elhiszem, hogy mondjuk egyet megpróbáltál és ott valamiért pont nem fogadtak, de ha körbekérdeztél volna rendesen, akkor 100%, hogy valahol fogadtak volna. Ez egy nagyon jó ár/érték arányú mutatvány egy szerviznek, mi is bármikor nagyon szívesen kiugrunk a nagyobb munkákból egy hibakódolvasásért, elvégre a nagyobb munka esetében az a 3-5 perc semmit nem jelent, de közben meg kerestünk egy valag pénzt (a befektetett időhöz képest rengeteg). Nem hiszem el, hogy senki nem volt hajlandó kiolvasni a tiédet.
2023. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!