Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Tesla a sznobok autója?

A Tesla a sznobok autója?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 09:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#10: amit irtam azt elerték. ugyanazok fektetnek az akkugyarakba, akik a teslába fektettek. csak a penzről szól
2023. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
#10 Akkor sem igaz. Egy ilyen méretű cég, mint a Tesla és egy olyan kaliberű üzletember, mint Musk, nem hív sikernek egy olyan céget, ami a felfutástól számítva 10 éven belül elbukik. 10 év az üzleti világban nagyon kevés, ha ennyit sem bír ki anélkül, hogy elkezdene bezuhanni, akkor az egy egyértelmű és megkérdőjelezhetetlen bukás. Kész.
2023. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Párszor én is hallottam hogy elég silány az összeszerelési minőség. Viszont azt is halottam hogy az ázsiai gyártósorokról érkező Teslák sokkal jobb minőségűek. Ezt mondjuk el is várná az ember ha egy vagyont kifizet.
2023. jún. 4. 17:36
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
twiter libbatlanítása óta szar a tesla , twiter vásárlás előtt musk volt a megváltó
2023. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A South Park Sznobriadó! epizódja nagyon a témába vág, igaz nem pont a Tesla volt amit kifigurázott, de ettől még tökéletesen adta elő a helyzetet, amiben most épp a Tesla van.
2023. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Megint elbukott a Tesla? Ez új nekem, mikor, hol?
2023. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
74%
Én lemaradtam ott hogy a június elsejei adatok szerint a világon Model Y adtak el a legtöbbet
2023. jún. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az itt fröcsögők vezettek, vagy használtak huzamosabb ideig bármilyen Teslát is? Mert úgy gondolom hogy nem.

Kérdésre a válasz: Nem a sznobok autója.

Azoknak az autója, akik egy megbízható, olcsón fentartható autót szeretnének, és nem engedhetik meg maguknak hogy évente 2 milliót elköltsenek üzemanyagra és szerviz költségre.

Ugyanis az évi 60ezer km alatt amit megteszek, ennyivel több marad a zsebembe egy 5litert fogyasztó dízelhez képest...

2023. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
26%
#18 Oké majd írd meg amikor széthullik az egész alattad. Igazad van, nelincs Teslám mert amelyik autónak leesik a kormánya menet közben, abba tényleg nem ülnék be.
2023. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért hullana szét? Tény, hogy nem egy Maybach minőség. De a széthullástól nagyon messze van. Nem zörög, nem nyikorog, teljesen csendes. Pedig 3 évesen van benne 160ezer km, akkumulátor degradáció 2%.

Ez egy baromi jó autó, csak sokan a neten fel fel bukkanó hírekből indulnak ki.

2023. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!