Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás jogosítvány...

B kategóriás jogosítvány szerzés 100. óránál. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


40 éves vagyok, egy vidéki nagyvárosban igyekszem B kategóriás jogosítványt szerezni.

Lassan a 100. óránál járok, de az oktatóm azt mondja nem állok még készen, ne menjek vizsgázni, úgyis megbukok. Elég ideges típus és maximalista. Én azt érzem, hogy nem megy rosszul és elfogadom amit mond, de nem látom a végét.


Ez elég nagy terhet rak rám, mert egyrészt pénzben, másrészt időben is megterhelő.


2023. jún. 5. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad ezt vele megbeszélni? Ha nem sikerül a vizsga úgyis folytatod, szerintem megpróbálhatnád.
2023. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam igen, azt mondta, csináljunk egy próbavizsgát, de az is elmaradt, sőt mintha megsértődött volna és az említés utáni órán azt mondta, hogy első órás szinten vezetek és nem ezt várja el.
2023. jún. 5. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben elgondolkoznék az oktatóváltáson.
2023. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges. Első órán örül az ember, ha elindul és tud menni egyenesen. Pénzt akar lehúzni rólad. Vezetni úgyis jogsi után tanulsz meg. Másik iskola vagy oktató kell neked, mert ő 100 óra alatt sem volt képes megtanítani. Egy megyeszékhelyen, ami nem, Bp., 20 óra után boldogul az ember, nem fullad le minden lámpánál és felismeri az útvonalakat. 30 után meg elvileg már vizsgára kellene készülni. 40 felett vettem én is órákat, remek oktatóval Szh. - en, azóta vezetek melóba, nekem ennyi elég, napi 90 km.
2023. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is pénzlehúzásra gyanakodtam, de most már 8500 egy óra az újonnan érkezetteknek, de én még 7000-es óradíjjal ketyegek, embere meg van rengeteg.

Az a baj, hogy néha nagyon rendes, néha pedig harap, én pedig mivel elég konfliktuskerülő vagyok, örülök, ha jó kedve van.

2023. jún. 5. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennek több oka lehet. Egyrészt 40 évesen az ember tényleg nehezebben tanul, a 30 óra, ami 18-20 évesen még reális, ennyi idősen már nem. (37 évesen lett meg a jogsim 100 óra után, tudom, miről beszélek. :))

Viszont felnőtt ember vagy, ne hagyd magad hülyének nézni. Ha azt mondod, szeretnél vizsgára menni, neki kötelessége beírni. Lehet, hogy első alkalommal megbuksz, de akkor tudni fogod, hogy pontosan mi a probléma, mire kell jobban odafigyelni, és másodikra már remélhetőleg sikerülni fog.

2023. jún. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk ott, nem látjuk, mit művelsz, de szerintem simán benne van a pakliban, hogy csak még (akár 100) órával (óra árával) le akar húzni.

Próbáld meg a vizsgát, max. megbuksz.

2023. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fejőstehénnek néz. Korrekt oktató azt mondta volna, akár az 50. óránál, hogy próbáljuk meg a vizsgát. Meg normális oktató figyelne arra, hogy ne az legyen a statisztikája, hogy átlagban a hatvanadik óránál küldi vizsgázni a diákokat, mert az finoman szólva is gyanús és ha veled ezt csinálja, akkor jó eséllyel mással is. Mondjuk normális oktató rá se szorul mert van elég tanítványa és tele a naptár.
2023. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Azonnal válts oktatót!

Én 40 órát fizettem be,de már jelzett az oktatóm,hogy 60 óránál van sikeres vizsga.

Én is váltásra készülök éppen.

Szerinte jól vezetek, és vizsgaképes leszek hamarosan,de akkor mire alapozva fizessek én 60 órát?

Vicc az egész..

Ne hagyd magad hülyének nézni! Legyél eréjes,vagy milliós tétel lesz a jogosítvány.

2023. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!