Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki naponta-kétnaponta amolyan...

Aki naponta-kétnaponta amolyan "kettőé tele báttya" módon tankol s állandóan centizi hogy az utolsó köpés benzin pont elég legyen a benzinkútig, annak nyilvánvaló hogy nem való autó?

Figyelt kérdés
Mármint ha ennyire nem telik rá neki akkor nem neki való nem?

2023. jún. 8. 06:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én azért szoktam csak 5ezerért tankolni, mert az elég egy hétig munkába járni. A másik ok pedig, hogy egyszer megfúrták a műanyag tankot a ház előtt, és ha megint megtörténne, akkor legalább nem sok volt benne.
2023. jún. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer tankoltam tele, utána kb 3/4-nél teletankolom.

Van egy "biztonsági" tartalék, ami nagyon jol jott abban az idoszakban amikor vagy nem volt benzin, vagy orakat kellett sorba allni....

Nevetve mentem el a kútak mellett.


De ezzel a taktikával kivulrol en is 4-5000-ert tankoló vagyok😃 nekem se való autó akkor? Honnan tudod hogy a tobbi nem igy csinalja?

2023. jún. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Az megvan, hogy nem mindenki krúzol az autóval, hanem egyszerűn muszáj neki azzal járni valahová, mert máshogy nem tudja megoldani, pénze meg nincs, mert egyik napról a másikra él? Vagy teletankol, vagy eszik.
2023. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell neked azzal foglalkoznod, hogy más hogyan használja az autóját.
2023. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Háromnaponta tankok 5 ezért 👍
2023. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
#2 ugyanezt csinálom, agyig van tankolva az autó, 100km-nél tankolok városban szaladgálásnál. így sosem kell matekozni.
2023. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem tankolja teli mert nem futja rá? Akkor tényleg nem való neki az autózás, mert más téren is végtelen pusztulat lehet a kocsi.

Vagy csak azért mert tróger? Akkor szimplán valaki el kellene neki magyarázza a hátrányait a dolognak. Valaki oylan, akinek el is hiszi és változtatna valószínűleg

2023. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
a teletankolók közt is rengeteg tróger van, aki életveszélyes kocsival jár. műszaki okosba.
2023. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
annyié kell tankolni amennyi éppen van , kenyeret adnak hitelre benzint nem
2023. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem biztos, hogy azért nem tankol tele, mert nincs pénze, lehet sok más oka is, de általában az ilyen embereknek muszájból van autó, mert a tömegközlekedéssel nem megoldható valami vagy csak nehezen.
2023. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!