Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki naponta-kétnaponta amolyan...

Aki naponta-kétnaponta amolyan "kettőé tele báttya" módon tankol s állandóan centizi hogy az utolsó köpés benzin pont elég legyen a benzinkútig, annak nyilvánvaló hogy nem való autó?

Figyelt kérdés
Mármint ha ennyire nem telik rá neki akkor nem neki való nem?

2023. jún. 8. 06:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Talàn az is egy èrv, hogy nem cipelsz magaddal plusz 30-40 kilot ha csak rövid tàvokat mèsz vele. Benzinkút meg mindenütt van.
2023. jún. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sosem nyilvánvaló. Ha valaki meg tudná oldani tömeggel - biciklivel - gyalog is, de csak azért autózik mert az király, pénze viszont nincs sem fenntartani rendesen sem teletankolni, annak valóban nem kéne hogy autója legyen, inkább spórolna hogy ne nyomorogjon.


Viszont sokan vannak vidéken akik egyszerűen nem tudják megoldani máshogy, tömegközlekedés borzalom nagyon sokfelé, és ha mondjuk 30km-ről jár be dolgozni a legközelebbi városba egy faluból akkor tényleg az autó a legreálisabb opció. Persze szívás ha amiért dolgozol abból még a bejárásra sem jut megfelelő pénz, de ez a szomorú valóság.

2023. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, engem is nézhetnek ennyi erővel csóringernek akiket nagyon érdekel hogy a másik mennyiért tankol, mert általában csak fél tankig hagyom elfogyni az üzemanyagot, aztán rakom tele, ami olyan 10-14 ezer forintra jön ki, de van hogy már háromnegyednél megtankolom ami 5-7 ezer forint. Miért? Egyrészt azért mert láttuk mekkora szívás amikor nincs benzin, és még mindig háború van a szomszédban tehát semmit nem érdemes készpénznek venni, másrészt voltam én is 19-20 évesen olyan csóringer helyzetben hogy üres tankra töltögettem rá ami volt a zsebemben, rendkívül szar érzés volt, így az üres közeli szintjelző nekem rossz érzést okoz. 12 voltam
2023. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13 detto. :D


Mondjuk próbálom látványosan kompenzálni azzal hogy beteszem a pisztolyt aztán hagyom hangosan lekattanni, de ettől még a shoposkiscsaj azt hisz amit akar..


najó.. sohasem érdekelt ki mit gondol. :D :D :D

2023. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni hogy egy emder milyen èlethelyzetben van... Lehet, hogy azèrt tankol keveset mert mondjuk autószerelöhöz viszi a kocsit ès nem akarja teletankolni, vagy lehet hogy majdnem tele van ès màr csak annyi fèr bele, mert a fogyasztàsàt mèri èppen. Kàr ezzel foglalkozni, mindenki èlje az èletèt úgy ahogy tudja!
2023. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én egy időben azért csináltam, mert előtte ellopták az autómat (Önmagában érdekes történet volt). Nem akartam, hogy még a benzint is vigyék. Igen kicsinyesség, de nekem jól esett. Minden indulás után a napi tervnek megfelelő mennyiséget tankoltam.
2023. jún. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!