Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Japán = francia???

Japán = francia???

Figyelt kérdés

[link]


Ez már tényleg a márka meggyalázása? Miért kell a japánoknak ennyire a francia segítség?



2023. jún. 9. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te eddig a holdon éltél talán egy kút mélyén? A Mitsubishi évek óta a Renault-é. Hogy miért? Mivel a japánok csődbe vitték a vállalatot. A pénz pedig a legnagyobb segítség. Nincs ezen mit gyalázni, mert a Mitsubishi korábban is szinte csak névileg létezett, tizen éve nem volt egy valamit érő modellük, amivel labdába rúghattak volna.
2023. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A Nissan is a Mecedes is Renault-tal kooperál.

Meg a többi amiről nem tudtok.

Az én autómba francia, német, japán alkatrészek vannak.

2023. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát 2004.es nissanom van, amibe francia váltó van. :( De a mitsubishiről kajak nem tudtam. De a renaultnak miért megy ennyire?
2023. jún. 9. 17:39
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

#3 mert az emberek hülyék. és megeszik. :D :D


Mitsunak az utolsó normális modellje kb az Evo9 volt. a nyolcvanas-kilencvenes években a csúcson voltak, baromijópofa gépekkel, de nagyon elkormolták. 2010-re.

2023. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg jobban bánnak a pénzzel, amit az autókon keresnek, és emellett olyan modelleket adnak el, amit az emberek meg is vesznek, és nagy általánosságban jó autókat gyártanak. Ha bővebben érdekel, a Mitsubishi milrt bukott el, ajánlom ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=VypEjwQq86o
2023. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megfogom nézni ezt a vidit. De nyugtassatok meg, hogy a gtr-be nincs francia.
2023. jún. 9. 19:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
És ha van, akkor mitől lesz rosszabb? Ha egy autó, mint műszaki termék jó, nem teljesen mindegy, ki gyártotta, vagy tervezte? A Nissan a Renaulthoz tartozik kb 20 éve, remélem nem gondolod komolyan, hogy ők csak a pénzt pumpálják beléjük, és mindenre teljesen szabad kezet kapnak? :)
2023. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Mert a renault nem gyárt jó cuccokat, azért. :)

Mitsu Carisma tökjóautó volt, aztán ahogy a rönó kezdte beleadni a váltókat, szar is lett..

2023. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#8: hagyjuk már. Most akkor ha én meg azt mondom, hogy a Traficomban 600 ezernél ketyeg megbontás nélkül a 2.0 DCI-vel, akkor meg nekem van igazam? Elképesztő elcsépelt, demagóg duma ez a "francia autó RÓSZ". Mindegyik gyártónak vannak jobb, és rosszabb modelljei, a Renault lefedi a kínálatot a Cliótól a Masterig. Ha mindegyik csapnivalóan fos lenne, nem venné őket senki ;) Már pedig nagyon úgy néz ki hogy veszik őket. A Mitsubishi és a Nissan pedig lehúzhatta volna a rolót nélkülük.
2023. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

#9 ezt a gondolatmenetet követve akkor a Tavria is jó autó mert megvették :D :D :D


mondjuk nekem a büdös életben nem kéne se rönó se francia már :D :D

2023. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!