Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mitől van, hogy valakinek...

Az mitől van, hogy valakinek folyamatosan villog az indexe és fel sem tűnik neki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen bamba vagy nem jó az elektronika? Most ma például egy 50-es férfi vezetett egy új vitarát és folyamatosan ment neki jobbra. Pl halad a belső sávba és megy neki az index, lehet valaki beakarja engedni. Vagy mondjuk állsz T kereszteződésben és jobb kezed felől jön az ipse folyamatosan balra villogó indexel, ugye ki fordulsz elé ő úgy is letér csak aztán feltűnik, hogy továbbra is egyenes halad...

2023. jún. 10. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bamba.

Szól a zene vagy nagyothall és nem hallja, hogy pittyeg.

2023. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fáradt, elgondolkodott, közben szól a zene. velem is előfordult már, hogy kinnmaradt, és olyan volt a kanyar, hogy az automatika sem húzta vissza.

Ennél durvább volt velem, mikor a balról jövő látom lassít indexel, hogy kanyarodna arra amerről én érkezem. Elnéztem még jobbra, aztán elindultam, erre kénytelen voltam besatuzni, mert ez meg közben meggondolta magát, visszavette az indexet, és inkább egyenesen ment.

2023. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Motorosoknak megtanítják, hogy az index kikapcsolásával kapcsolatos feledékenység kb. öngyilkossági kísérlettel ér fel, nem tudom, az autósoknak manapság mit tanítanak, amikor B jogsit csináltam, akkor nekem még elmondták, hogy figyelni kéne erre, nem az automatikában bízni. Aki nem hallja a kattogását és nem látja a műszerfalon, attól helyben elvenném a jogsiját.
2023. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na igen a műszerfal vissza jelzi villog és kattog szóval ezért is nem értem.
2023. jún. 10. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is a bamba szó jutott rá eszembe.
2023. jún. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Új vitaránál ez már nekem is feltűnt.... lehet, hogy túl halkan "kattog".
2023. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bamba.
2023. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint amikor valaki refivel megy vagy a városban este lámpa nélkül. Ilyen gyakran nézik a műszerfalat az emberek.

Egyszer kikanyarodtam egy ilyen indexelős elé. Sokba fájt.

2023. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!