Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a3 2dtdi ..hibajelenség...

Audi a3 2dtdi ..hibajelenség folyamatosan leal alapjáraton nehezen indul villog az izzitas jelző és a motor chack engim is ég 3rom szerelonel voltam eddig és kicserélték gyári főtengely jeladó vezermutengely jeladóes nem jó vkintud nekem segíteni?

Figyelt kérdés

#Audi A3 hiba
2023. márc. 14. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Izzítás? Injektorok?
2023. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kontár szerelő ez? Úgy adja vissza hogy nem jó? Hibakódot meg a nénikéje fog olvasni? Vidd el valódi szerelőhöz ne ilyen mekkmesterhez.
2023. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Audi 🤣😱😖, sose lesz jó.

Így volt egy kollégám is, mindíg volt valami baa.

Állandóan elkésett a munkából miatta, mert olyan nap nem volt hogy valami szarság ne legyen vele.

Na egyik reggel is akadozott valami, aztán meg megjavult.

Na erre úgy megörült mert már késésben volt hogy sietett kegyetlenül és egy kanyarban neki csapódott egy villany oszlopnak.

Rendesen össze tört az eleje.

2023. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Azért ezt a teóriád ne terjeszd…😂
2023. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondták tök jó az A3, de elég kényes ahhoz hogy mindig legyen valami baja.
2023. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szét húztam a főtengely jeladó kábeljét és láttam belül a jeladoban egy rózsaszínű folyadékot..lehet hogy az okozz egy kis zárlatot viszont biztos nem jó jel hogy belülre hogy kerül oda a folyadék maga a jeladoba..
2023. márc. 18. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!