Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most lesz majd kresz vizsgám,...

Most lesz majd kresz vizsgám, izgulok előtte, att szeretnék nagyon menni,. Valami jó tippeket tudnátok mondani? E titán ba gyakorlok és soha nem bukok meg a próba vizsgákon, az összes modul, minden eddig 100 rá sikerült, ami nem azt pedig javítottam

Figyelt kérdés

#KRESZ vizsga #forgalmi vizsga #Eger kresz #Autó forgalmi #Hfhkk #Genyou
2023. jún. 11. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj helyesen, ne bukj pontokat.


Mégis milyen tippeket szeretnél? :D

2023. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbavizsgákat addig csináld, amíg nincs meg a stabil 74-75 pont minden alkalommal. Kérdéseket és a választási lehetőségeket figyelmesen mérd fel és ne zavarjon, hogy a többiek már befejezték. 55 perc van a vizsgára, de pl. én is befejeztem 15 után. Na, a korán végzők ne zökkentsenek ki, ne legyél feszült emiatt, csak a saját időddel foglalkozz.

Ha nem tudsz egy kérdést, nyugodtan ugord át, majd a végén visszatérsz rá, az is ki tud zökkenteni, ha 1 percig ülsz fölötte és nem vagy biztos a válaszban.

2023. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt javítani nem lehet, mert egyből továbblép a program amint ráböksz egy válaszra, és a helyes válaszok bemagolása se segít, tudni kell az adott szituációra a szabályokat, és 2x is meg kell gondolni a helyes választ, illetve többször értelmezni a kérdést, mert elég egy szó, vagy egy veszső, és máris mást jelenthet. Én pl rendszeresen azon csúsztam el a pórbákon, mikor nem a saját járművemet kérdezték, hanem hogy a pl a B jármű hányadiknak mehet. Szóval oda kell figyelni. Én tavaly vizsgáztam, és 3 olyan kérdés is volt némi csavarral, ami tutira nem találkoztam az eTitanban.
2023. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az e-titan megy nem fogsz megbukni.Ugyanazok kérdések lesznek.
2023. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy sikerült?
2023. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült ma, 75/74 köszönöm mindenkinek, tényleg full ugyan azok a kérdések vannak mint az e titánba voltak
2023. jún. 19. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Előre is sok sikert kívánok a gyakorlati óráidhoz, majd a forgalmi vizsgádhoz! :-)
2023. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🙏🙏🙏
2023. jún. 20. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!