Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari 360 modena sportkocsim...

Ferrari 360 modena sportkocsimmal melyik budapesti autómosó lenne a legjobb ahol a legjobban tudom a kocsit ápolva lemosni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Pappas autó. V8as motor van benne ugyi? A 360spider is tetszik? GTR ellen gyorsultál már?
2023. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
A Rolls Royce-omat külön személyzet mossa, nem viszem én mosóba, oda max a Ferrari féléket hordják...
2023. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Én az összes Lamborghinimnek vettem egy-egy autómosót, személyzettel.

Nyolc különböző színű Lambó van, és mindnek ugyanolyan színű mosó és a melósoknak ugyanolyan színű ruha jár.

Szerintem ez a legkevesebb.

Milyen proli dolog már más mosójában mosatni az autót, ahová mások is hordják a szutykaikat!

2023. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr vagy... én kizárólag érintetlen 18 éves lányoknak engedem, hogy mossák a kocsijaimat, más nem érhet hozzájuk.
2023. jún. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen mező már nem volt az autós kártyán, igaz?
2023. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem "csak" egy speedtail van. Amit egy idős meleg svájci házaspártól vettem(nem dohányzó). De a lényeg, hogy a Mclaren annyira nagyvonalú, hogy mindennap érintetlen orákulomot küld, akik lemossák az autót. Viszont a tuningolt gtr-ekkel rendszeresen megyűlik a bajom a vácin meg a kerepesin.
2023. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Servface

[link]


Porsche 911-esem előző tulaja oda hordta, lassan én is megyek majd hozzájuk.

2023. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!