Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak ha nem biztos,...

Mit csináljak ha nem biztos, hogy én húztam meg az autót?

Figyelt kérdés
Ma amikor parkoltam (egy bekamerázott parkolóban) minden okésnak tűnt. Amikor kijöttem, miután elintéztem a dolgom, a mellettem lévő sofőr teljes pánikban hívta a rendőrséget, hogy neki meghúzták az autóját. Akár lehettem én is, bár hangja nem volt, illetve nem nagyon látok semmit a kocsimon. (Nekem ezüst az autóm, az övé fekete.) Ha én voltam, látszódnia kéne az enyémen is, nem? Az övén fehéres-ezüstös a sérülés, de az enyémen tényleg egy karcolást se látunk. Már eljöttem onnan és nagyon félek, így hogy nem adtam egy telefonszámot sem nekik.

2023. jún. 14. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Be van kamerázva a parkoló. Ha te voltál látni fogják, ha meg nem te voltál azt is látni fogják. Felesleges pánikolnod.
2023. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meghúzta a kocsiját a pancser, és arra várt, hogy valaki elvigye helyette a balhét, mert az asszony kiveri neki egy rozsdás kombinált fogóval. Ha meghúztad azt hallani.
2023. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát...

Ha eljöttél és kiderul, hogy te vagy a hunyó, akkor osszeszedtel egy jó kis cserbenhagyást is.


Alapesetben megúszta volna egy betetlappal, így viszont a rendőrnek is lesz dolga veled. 😃

2023. jún. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megnéztétek és ezek után elköszöntetek egymástól akkor nem hinném, hogy bármitől is tartanod kéne. Nyugodj meg.
2023. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!