Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alapjáraton csattogó hang...

Pelo1919 kérdése:

Alapjáraton csattogó hang slussz kulcs elfordítás után 3/4 másodperc után vajon mi ?

Figyelt kérdés

Adott egy 2003-mas Ford Fusion 1.4tdci


A napokban alapjáraton csattogó hang jött elő,ékszijak környékéről de enyhe gázadásra eltűnik, sebesség fokozatoknal is csak akkor jön elő ha a fordulatszám 1300-1400 alatt van,a hang slussz kulcs elfordítás után nem egyből jön elő hanem 3-4 MP után....


Azt vettem észre ha fény szórót kapcsolok,lég kondit stb akkor erősebb a zaj de a ritmus talán enyhén szaporább,akut néztem nincs le merülve


Ezek szerint a generátor tölt,viszont az utolsó tankolásnál nagyon kevés üzemanyag volt benne valamit esetleg fel szivhatott a szűrő, porlasztó,innyektor ?

Már korábban feltettem a kérdést de a sok troll huszár úgy érezte ha elsőnek kommentel "bármit beroffent" akkor kap valami díjat


2023. jún. 14. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
És mi lenne ha elvinnéd egy szervízbe. Nagyon sok oka lehet (kezdve egy rezonanciától, amit egy elöregedet /mert nem mai vas/ motor tartó baktól, egészen egyszerű kis hibáig bármi). A szerelő megnézi, meghallgatja, látja az autót és akkor több tippje lesz, mint itt nekünk látatlanba.
2023. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor minek ez az oldal ha nem lehet véleményt kérdezni ?

Minden kérdésre ami az oldalon van elég lenne annyi vidd szerelőhöz mehetsz orvoshoz stb stb stb azt hogy a nagy semmit ide böfögted azért kár volt fel kelned!!!

2023. jún. 21. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!