Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség mit csináljak?! A...

Segítség mit csináljak?! A simsonomnál túl sok a benzin, teljes gázon dadog nem pörög ki az súbert beállítottam legalulra a keverék csavarját becsavartam és még mindig sok a benzinem de jól indul melegen hidegen

Figyelt kérdés

tehát sok a benzin,nemtok vele csinálni semmit

Segítsenek


2010. okt. 12. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Az úszóházban kell ellenőrizni a benzinszintet. Valószínű, hogy elállítódott az úszó, nem zár le.
2010. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem már azt is ellenőriztem
2010. okt. 12. 17:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a csavart becsavarod, akkor épphogy elzárod a levegőt, és mégtöbb benzint kap.

Csavard ki kb 2 és fél fordulatra, a súbert középre, 72-es vagy 68-as főfúvóka, a benzinszintet az úszóházban lévő jelölésig állítani és jónak kell lennie.

Egyébként meg ha nyélen nem pörög ki, és fullad, akkor pont hogy keveset kap.

2010. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,Egyébként meg ha nyélen nem pörög ki, és fullad, akkor pont hogy keveset kap."


Nagy tévedés!!! Ha nem kapna eleget akkor további gázadásnál nem gyorsulna és kész. Ha gázadásor köhécsel kihagy, dadog akkor túl sok a benzin.

2010. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem biztos hogy az a baj,ha ottvan az üzemanyag szint a jelölésnél akkor nem az a gond, nem az miatt dadog hanem mert kicsi a megszakító hézag nézd meg sztem tuti kicsi.Majd ird meg hogy mijen.
2010. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat kapna, akkor fulladozna, erőtlen lenne.

Ha keveset kap, akkor kis gázon megy csak, de ha húzol neki egy nagyobbat, akkor megtorpan, elkezd fulladni.

2010. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!