Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gázos múlt okozhatja ezt a...

A gázos múlt okozhatja ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Októberben vettem egy használtautót. Folyamatosan benzinszag van benne, az autóban az autó körül. Most pl. lementem a parkolóba és már 1 méterre az autótól éreztem a benzinszagot. Valahol folyat vagy nem tudom.


Már harmadszor kell szervízbe vinni ezzel a problémával. Szóval úgy látszik, ott sem tudnak nagyon vele mit csinálni. Múltkor az utastérben volt nagyon erős benzin szag, most az autó körül. Azt mondták, hogy valami tömítést kell kicserélni, ami megvolt. De most megint jön a benzinszag.


Korábban gázüzemű volt az autó, de kivették belőle a gázt, visszaalakították benzinessé.

Lehet, hogy ott elcsesztek valamit és azért van ez?



2023. jún. 24. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet. Én mondjuk biztos nem használnám így.
2023. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
a visszaálllítás nem járt sikerrel. A tönkrement tömítéseket kellene cserélni. ..na meg másik szervizt keresni.
2023. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a visszaállításnál cseréltek pár benzicsövet is a motortérben ami már nem bírja az etanolos benzint. Én is így jártam mikor lecseréltem a 20 éves repedezett külsejűeket, hogy hiába vettem autósboltban szövetborításos benzincsövet, mikor már vagy 5x húztam utána a bilincseknek, mert mindig elkezdett szivárogni
2023. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze egymáshoz, két külön rendszer az.

Megkell nézni hol folyik a benzin.

2023. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már 2x megnézték, cseréltek tömítést is.
2023. jún. 25. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!