Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 jó konstrukció...

Peugeot 206 jó konstrukció 1,4 HDi-vel?

Figyelt kérdés

Tesztoldalakon sok jót írnak erről a típusról ezzel a motorral, sok helyen a legjobb dízelek közé sorolják megbízhatóságban. Mások szerint meg sok nyűg van vele, és sokat kell költeni, szervizelni. Ez még úgy tudom, azok közé a francia autók közé tartozik, amiket az elektronikai nyűgök elkerülnek, tekintettel arra, hogy viszonylag fapados kocsi, alig van benne valami elektronika.

A kínálat felsőbb szegmenséből, olyan 700 ezer Ft környékén már jókat tudnék kifogni?



2023. jún. 25. 08:23
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Ha úgy egyébként mindent egyszerre kellene cserélni benne egy olyan 150-200-ból akkor is rendbe lehetne vágni?
2023. júl. 13. 18:16
 22/23 anonim ***** válasza:

ha nem tudod magadnak szervízelni akkor olyan szerelőt keress aki nem csak lehúzni akkar mert nagyon sok a szélhámos tisztelet a kivételnek,


mindent egyszerre nem kell cserélni mert az pocséklás,mindig azt kell javítani ami éppen rossz

kicsit tág fogalom hogy minden egyszerre elromlik

de erre kicsi az esély


500 ezer körül veszel egyet meg van félre téve 350-400 ezer ft a szervízre akkor nincs mitől félned szerintem


az enyémnek ahogy korrábban (citroen c3)írtam semmi motorikus baja nincs

egy hibája van hogy random a hátsó ablak törlő töröl néha egyet de ez engem nem zavar

nevetni szoktam rajta

felőlem törölhet egész addig még nem kell sokat rá költeni


nem tudom jelenleg milyen autód van?

mikor tervezel autót venni vagy csak gondolkodsz rajta?

2023. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


a youtubon ez a két videó jól bemutatja az autót nem tudom hogy láttad e már őket?

2023. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!