Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Határ út M közelében mennyire...

Határ út M közelében mennyire nehezek a forgalmi vizsga útvonalak?

Figyelt kérdés

Igen tudom: ha jól tudsz vezetni teljesen mindegy hol van a vizsga, ugyanúgy fogsz teljesíteni. De azért valljuk be, van különbség Pest egyes városrészei között. Eddig zuglóban tanultam vezetni, de borzasztó volt az oktatóm és képtelen voltam átmenni a vizsgákon mert rengeteg dolgot nem magyarázott el, vagy éppen rosszul és most berögződtek. Itt nem volt gond az útvonalakkal mert itt lakom 5 éve és kenem-vágom az összes utcát. Viszont muszáj voltam váltani, és ajánlottak nekem egy rendes jófej oktatót, akivel tényleg nagyon jól kijövök és most úgy érzem tényleg rendesen felkészít a vizsgára, viszont a határ útra járok ki hozzá és sok nehézséget okozott hogy életemben nem jártam még azokon az utakon, szóval most kell mindet megszoknom. Vizsga tekintetében nehezebbnek mondható zuglónál, vagy nincs lényeges különbség?

Elsőre nem tűnik bonyolultnak, nagyrészt gyér forgalmú jobbkezes kisutcák alkotják a szakaszokat amiken járunk, nincs arra túl sok főút/villamos/stb, olyan mint ha egyszerűbbek lennének az utak csak a helyismeretem hiánya miatt félnék. Mit gondoltok, nehéz lesz ismeretlen helyen forgalmizni?


2023. jún. 26. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ott tanultam, vért izzadtam, borzalmas volt, de nekem az egészhez úgy en block nincs is érzékem. Ugyanez, mint neked, vidéken kezdtem, megbízhatatlan volt az oktató, ezért mentem ismerőshöz a Határ út környékére (Havanna lakótelep, József Attila lakótelep, Wekerle, Üllői út).

Sokan tanulnak ott, nyilván át is mennek, nekem is sikerült, csak be kell rendesen gyakorolni, és ez kinek gyorsabban megy, kinek lassabban.

2023. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tehát a Vas Gereben utcai központban fogsz vizsgázni?

Én arrafelé vizsgáztam. Nem volt vészes, bár engem egy félig lekopott buszsáv miatt megbuktattak. Egy havert ugyanezért, nem emlékezett, de valószínűleg ugyanez volt a helyszín.

[link]

2023. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek az útvonalak, tanulmányozd, nem könnyűek és elég változatos terep.

2023. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húha, szerintem igen itt fogok vizsgázni mert nagyjából errefelé vezetünk, a Kós Károly tér környéke fele főleg. Ezek szerint nem szerencsés hely vizsgázni?
2023. jún. 27. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Az oktatón múlik minden. Én egy Pest környéki kisvárosban, sokkal könnyebb terepen megbuktam. Én bénáztam, de az oktató is megbízhatatlan volt, nem magyarázott semmit, parkolást, megfordulásokat nem gyakoroltunk egyáltalán. Itt meg átmentem, mert olyan volt az oktató, hogy belém verte.

2023. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Sikerült a vizsgád? Tegnap nekem errefelé volt az első sikertelen forgalmi vizsgám. Le vagyok törve. Nem tudom hogy fog menni a második. 40 órát vezettem a Határ út környékén.
2023. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!