Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AC pumpa probléma?

Straussel kérdése:

AC pumpa probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mi okozhatja, hogy fél tanknál vagy alatta a kocsi minden reggel nyöszörögve másodjára, harmadjára esetleg csak negyedjére indul? Fél tank felett ez a probléma nem igazán jelentkezik és ahogy csökken az üzemanyagszint annál nehezebb az indítás. Akku újszerű, gyertyák iridiumosak és 30 ezer km-el ezelőtt volt cserélve, olajak és szűrők pedig fél éve és azóta mentem vele kb 4-5 ezer km-t. Miután beindul az autó, utána megy rendesen, fogyasztása nem változik és ha leállítom meg később még aznap beszállok elindítani akkor azonnal indul. Én AC pumpára gondolok, de nem vagyok hozzáértő.



2023. júl. 2. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen és eszméletlen kosz volt a tankban.

Le vettem a tankot kitakarítottam és azót a tökéletes.

De sok minden lehet.

2023. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér ha beleöntesz Liqui Moly adalékot a tankba, de kérdezd meg ezt egy szerelőtől.

Egyik ismerősömnek ilyen problémája volt. Lehet valamelyik injektoron lerakódás van. Kb. 100 km után teljesen helyreállt neki minden.

Ez a lötty kitakarít mindent a katalizátort is. Kárt nem csinálsz vele.

Azt hiszem 70 liter benzinhez elég.

2023. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!