Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hogy lett meg a forgalmi...

Kinek hogy lett meg a forgalmi vizsgája? Mennyire voltatok magabiztosak?

Figyelt kérdés

Harmincadik óránál járok. Kérdeztem az oktatót, hogy szerinte nyáron meglesz-e, de csak húzta a száját. Nagyon véges a keretem. A mai órával elfogy az erre félretett pénzem. Tény, hogy nem vagyok még 100%ig magabiztos, jobban érzem magam, ha diktálja, hogy mikor merre menjünk, de amikor telefonálgat mellettem sokkal jobban érzem magam és nem megy olyan rosszul, csak akkor nem fér zabszem a fenekembe, amikor elkezd kötekedni és hirtelen eltűnnek a pedálok a lábam alól.

Kinek mi a tapasztalata? Hányadik óránál és milyen szinten mentetek vizsgázni?



2023. júl. 3. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még van olyan, hogy eltűnik a pedál a lábad alól, akkor még valószínűleg vannak hiányosságok, ilyen hiányossággal nekifutni a vizsgának nem nagyon lehet.
2023. júl. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem az írtam, hogy azonnal vizsgáznék. Hozzáteszem sokszor úgy tűnik el a pedál a lábam alól, hogy az oktató gyorshajt és rám fogja.
2023. júl. 3. 08:33
 3/15 anonim ***** válasza:
55 órával mentem vizsgázni, amikor már magabiztosan, hibapontok halmozása nélkül vezettem és kívülről fújtam az útvonalakat, elsőre sikerült. Az volt az eredeti tervem, hogy 30 óra után már rohanok vizsgázni, de ennek a közelében sem voltam. Egyedül, vagy ha az oktató nem figyel, nyilván könnyebb vezetni, amikor senki nem kritizálgat, nem nyögi be random hogy na most buktál meg stb, de ettől függetlenül a vizsgán a biztos még nála is szigorúbban nézi mit csinálsz. Az átlag óraszám egyébként 50-60, csak a legtöbb suli csal a statisztikákkal, papíron én is 45 órával vizsgáztam, a többi nem lett beírva a kartonomba “mert minek, a kötelező 30 óra / 580 km már megvan”.
2023. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

36 órával, de abból 9 óra még rutinpályán volt 2011-ben. A forgalmi vizsga sima volt, mondjuk azért, mert szombati munkanap délelőtt volt, én meg azt az útvonalat húztam, ami kivitt a városból.


A kategóriára még simább volt, olyan nyugodtan és magabiztosan előtte és azóta sem vezettem, mint akkor. Nekem van valami megnyugtató a vizsgában, nem én tervezem az útvonalat, nem szól bele senki, közben nem szidhat le senki, és ha baj történik, papíron az sem az én felelősségem. Ilyen könnyű és stresszmentesített vezetés a világon nem létezik, csak a forgalmi vizsgán.

2023. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Senior Séf ***** válasza:
46 éve vizsgáztam. Akkoriban kb ötpercenként találkoztunk egy autóval. D
2023. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nekem hatalmas szerencsém volt az oktatóval, aki egy huszonéves srác volt. Nulláról indultam,de olyan türelmesen magyarázott el mindent hogy az egész oktatás alatt egyszer sem kellett használnia a pedálokat.

Ő küldött volna 30 óra után vizsgára, én vettem még 6 órát.

A vizsgabiztos iszonyat köcsög volt, de szerencsére nem tudott megfogni.

2023. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok :)
2023. júl. 6. 12:04
 8/15 anonim válasza:
32.óra után mentem el vizsgázni, de az oktató és én is tudtam,hogy nem sok esélyem lesz elsőre.Kb.10 percet vezettem és jött egy jobbkezes meg vele együtt a bukás is.Második vizsga előtt vettem még 10 órát és megbuktam másodjára is Harmadik vizsga előtt mindössze egy órát vezettem és végül szerencsére harmadjára sikerült.Ennek már másfél éve.Egyébként nem irigylem azokat, akik most kezdenek el vezetni.Nagyon drága lett.
2023. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 xp ali ***** válasza:
Semennyire. Másodjára sikerült.
2023. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy működik a vizsgára jelentkezés? Én kérem az oktatót, h jelentkeztessen, vagy várnom kell, amíg ő mondja azt, h na most mehetek?
2023. júl. 12. 12:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!