Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fura hangot ad alapjáratnál...

Fura hangot ad alapjáratnál egy idő utána az autóm (audi a4 b7 1.9 pdtdi). Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy idő után illetve használat után lehet hallani alapjáraton egy fura hangot, nekem nem tűnik a kettős tömegűnek, mert mindent kipróbáltam hogy megnézzem, de semmilyen kuplungállásnál nincs más fura hangja, leállításnál és beindításnál sem, illetve a vezető oldali ajtó teljes kinyitásnál se tapasztalom hogy remegne. Ha alapjáraton üresbe a gázpedált elkezdem lassan nyomni akkor olyan 1100-as fordulatnál picit elkezd remegni a kasztni. Tippek hogy mi lehet a ludas?

2023. júl. 5. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt a videót én csináltam az autó hangjáról, jól figyelve kilehet hallani egy ütemes folyamatos fura hangot.

2023. júl. 5. 16:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs video.
2023. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rosszul volt beállítva bocsánat, most már elvileg nézhető a videó.
2023. júl. 5. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi furcsát nem hallok a videón. Lehet, hogy nálad a felvétel, vagy nálam a visszajátszás nem adja át, de én az égvilágon semmit nem hallok.
2023. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ezt a hangot ilyen lüktetéshez tudnám hasonlítani, nem tudom hogy ez normális és csak nekem fura-e, nem vagyok autószerelő, csak gondoltam megkérdezem hátha valaki tud választ adni.
2023. júl. 5. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a váltócsapágy kicsit kezd vénülni.
2023. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet motortartó bakod kezdi megadni magát. Vagy porlasztó
2023. júl. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!