Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen első autót érdemes...

Milyen első autót érdemes venni? Többi lent

Figyelt kérdés
A jogsit már egy ideje csinálom és ha minden jól megy ebben a hónapban be is fejezem. Nem igazán értek az autókhoz, azért teszem fel ezt a kérdést és kérek segítséget. Milyen első autót érdemes venni? Könnyebb a kisebb autókat(mint például Volkswagen Polo-t) elvezetni, mint egy nagyobbat? Friss jogsisnak milyen autót ajánlotok? Mindenkinek köszönöm az értelmes válaszokat!

2023. júl. 6. 08:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kiírni, de nem egy méregdrága autót szeretnék. Egy közepes árkategóriájú autóról lenne szó
2023. júl. 6. 08:53
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Könnyebb persze, de egy nagyobb autót is gyorsan megtanul az ember, aztán fél sem tűnik, hogy nagyobb.


Elsőnek valami kisebb szívóbenzint ajánlanék, azokkal van a legkevesebb baj (az egyszerűségük miatt), szóval azokon jól ki lehet tanulni például a szervizelést, meg ilyenek. 1.4 vagy 1.6 környékén, 2003-2007 körüli népautók, például Swift, Focus, Astra, stb.

2023. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hypno ***** válasza:
70%
Milyen autón tanulsz? Milyen érzés vezetni? Ha a tied volna megfelelne, vagy túl nagynak, vagy kicsinek érzed?
2023. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: köszönöm a tanácsot, hasznos volt nagyon!
2023. júl. 6. 09:00
 5/18 A kérdező kommentje:
2.kommentelő: én egy Ford Fiesta autón tanulok,személy szerint kicsinek vélem, de könnyű vele dolgozni, könnyen tudok fordulni, kanyarodni, parkolni, tolatni. Szeretem vezetni de nekem kicsinek tűnik, lehet mert a nagyobb autókat Szeretem de azoknak borsos áruk van és félek egy olyat vezetni.
2023. júl. 6. 09:03
 6/18 anonim ***** válasza:
Vegyél egy renyó cliót, nekem van 1 eladó. 1.2 benzin, megbízható kis autó, rendszeresen karbantartva.
2023. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lenne a keret (átírás, biztosítás, első szerviz szentháromságra legyen félretéve 2-300 ezer), hol és milyen távon használnád hány személlyel, stb...
2023. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Elektromost, azzal van a legkevesebb karbantartási teendő.
2023. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom még pontosan de egy közepes áron lévő autót szeretnék, ami nem kerül annyira sokba. A városban használnám leginkább, esetleg ha országon belül elutazok de nem nem messzire. Szüleimmel mennék ha esetleg el kell vigyem őket valahova, vagy barátaimat is szóval ketten, max hárman lennénk még rajtam kívül az autóban.

Az elektromossal annyi a baj, hogy ha jól tudom drágább és mivel nem elektorom autón tanulok vezetni, nem tudom mennyire tudnék egy olyat vezetni.

2023. júl. 6. 09:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom még pontosan de egy közepes áron lévő autót szeretnék, ami nem kerül annyira sokba"

Az oszt igen.

2023. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!