Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E46 318d 2002 hűtő ventill...

Ember0 kérdése:

Bmw E46 318d 2002 hűtő ventillátor probléma valaki ötlet ?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítségre lenne szükségem hátha itt valaki tudja mi a megoldás. Bmw e46 318d 2002 klíma nem fújt hideget alapjáraton csak mikor nagyobb sebességgel ment az autó akkor fújt. Klímásnál kiderült gáz van benne viszont hűtő ventillátor nem pörgött haza érve minden létező biztositékot relét kivettem megnéztem jók e minden jó volt utána kiszereltem ventillátort aksirol tesztelve pörög autó diagnosztika se hozott sikert jobban megfigyelve motor hűtésénél se indul el ventillátor nemtudom mit lehetne még megnézni mi okozhatja a hibát valaki valami ötlet?

#hiba #BMW #Hűtőventillátor hiba
2023. júl. 6. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A klíma ventilátora ott elől a kocsiban, akkor indul, ha a hőmérséklet jeladó áttételesen ugyan, de jelet ad, hogy most már kezdjük hűteni a klimahűtőt ott elől, mert kezd túl meleg lenni, pont úgy, mint a hűtővíznél.

Kivétel azért van, ha túl magas a klímarendszerben a nyomás, letilt a túlnyomáskapcsoló.

De ez beindulás után rögtön még nem lehet, de ahhoz idő kell, hogy felmenjen a nyomás a hőmérséklet miatt.

2023. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Viszko kuplung is lehet.

[link]

2023. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!