Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék kocsit venni, de...

Szeretnék kocsit venni, de sajnos nincs rá nagy keret. Milyen kocsit ajánlanátok 200 000 forint környékén?

Figyelt kérdés

vagy inkább 200 000 forintig..

-ami még el megy nekem legalább egy 5 évet

-ami ha el akarok menni pestig nem döglik össze alattam(100km)


a válaszokat előre is köszönöm.


2010. okt. 13. 15:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
suzukit vegyél, annál olcsóbban nem fogsz kijönni. A golfon mindig van vmit javítani, igazán jó állapotút találni nehéz. A golf fogyasztása is nagyobb mint a suzukié. Szóval suzuki, és ne foglalkozz azokkal akik szídják. Szerelők mondják hogyha csak suzukik lennének a földön, éhen halnának....
2010. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Haggyátok már azt a k@rva suzukit,nem ér egy kalap szart sem.Mindíg azt kell erőltetni?Vagy ez már kissebbségi érzés?
2010. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
utolsó: persze vegyen ennyiért egy szakadt mercedeszt, aminek a fenntartása is kétszer annyi, mint a suzukié, hátha még be is szarik néha-gyakran valami. Persze mondjuk ez olyan, hogy más f*szával könnyű verni a csalánt...
2010. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
én ajánlom a daewookat nagyon megbízhatóak bár ez füg az előző tulajtol is nekem még mindig megvan a nexiám első autóm volt tökéletes sose hagyott cserben. olcsó minden hozzá. vagy maradnak a suzukik
2010. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha csak ennyi van autóra, akkor még kell az átirás kb 50-80.0000 Ft. Alapból ennyiért leharcolt szarokat adnak, kellene egy olajcsere, gyertyacsere, fékolajcsere, légszűrőcsere, gyújtógyertya csere, vezérlés, ékszij stb. Ha épp megy is úgy hogy nem költesz rá nem sokáig megy, gondolom vészesen kopott gumik vannak ennyiért a kocsikon. Enyniért ha nem tudsz rá költeni egyből minimum mégegyszer ennyit (és akkor még a karosszériázásról nem is beszéltünk, a rozsda ott veszélyes ahol nem látod hogy van), akkor Te nem csak a magad hanem a közlekedés többi résztvevőjét is erősen veszélyezteted.... Ráadásul nem 'erdőre járni fát szedni' kell hanem Bp-re utazni... Hidd el, ennyiért ne erőltesd, keress megoldást drágábbra. Az autózás nem olyan olcsó dolog már. Ennyit kidobsz és ha pár hét múlva megáll mert kéne pl. kuplungszeettet cserélni???? AKkor mit csinálsz? Meghal az akku, az öninditó stb sok hiba előjön ennyi pénzes autókon már, vagy hetente vagy egyszerre, és már ugrott is fél millió... Ne vegyél ilyen célra ennyiért autót.
2022. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!