Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki tud mondani kis fogyasz...

Valaki tud mondani kis fogyasztású kocsit 100 ezer forint körül?

Figyelt kérdés
Lehetőleg normális állapotú legyen és legyenek érvényes magyar okmányai.Nem most rögtönre kell mert csak jövőre vágok neki a jogsinak de mellé jó lenne majd egy kocsi.Aki tud ebben nekem segiteni megköszönöm.
2011. okt. 15. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sajnos az ár amit megadtál nagyon kevés. Gyüjteni kellene hozzá valamennyir. A laeák sokat esznek, a skoda sem a legjobb. Újabb tipusokat ennyiért nem veszel, max kibelezettet. Talán egy régebbi swift ami kicsivel többért megvehető és keveset eszik, ugyanakkor azért az árért a legkisebb egyéb kiadást jelentené. Ha veszel autót számolj az egyéb kiadásokkal is.
2011. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Lada Samara, 7 literből el lehet járni vele, ha nem egy széthullott sz@r. Javítani is fillérekből lehet, és minden falusi szaki ismeri.

Ha kicsit gyűjtesz még hozzá, akkor valóban, ahogy mondták, Suzuki. De annyival az se eszik kevesebbet, 5-6 liter között valahol.

2011. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egy jogsi 150...autót is minimum ennyiért szerintem. Persze lehet 100-ért is venni, de rá kell még költened ugyanennyit egy év alatt. Ha ez nem zavar, akkor nézegesdd ezeket ha gondolod:

Ford Fiesta: [link]

Toyota Starlet: [link]

Peugeot 205: [link]

2011. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

inkább ne legyen kocsim,minthogy egy tragaccsal közlekedjek

attól mert vkinek megvan a jogsija nem kell még a köv. házig is autóval járni

nekem fél éve van jogsim,ha vmi kell elkérem a szüleimtől és odaadják

gondolom a tiedek sem fognak nemet mondani akkor,ha pl. el akarsz jutni a város másik végébe

2011. okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Relatíve most ez a legkomolyabb ilyesmi a piacon.

[link]

Szerintem.

2011. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, ugye ez csak vicc volt? :D
2011. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem lehet normális autót venni főleg nem olyat ami keveset fogyaszt és még jó állapotban is legyen.De ha csak ennyid van rá akkor én a kispolszkit mondom én is most azt akarok előbb utóbb "munkásautónak" a rendes autóm mellé.
2011. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak 2T trabantot szabad venni, abból ennyiért nagyon szépet kapsz, de másból csak egy roncsot amire a gatyád is rámenne. Ja és a fenntartása is a trabinak magasan a legolcsóbb
2011. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a tippeket,továbbra is lehet ide irni,köszi a linkeket mindenkitől meg a sok tippet,már kinéztem az álmot akit érdekel az nézze meg és adjon róla tanácsot,ha tud : [link]


UI: Értelmes,hasznos tanácsokat kérek most, nem agyatlan hülyeségeket :D

2011. okt. 15. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!