Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Qashqai e-power vélemén...

Nissan Qashqai e-power vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van itt bárki, akinek van, vagy ismer olyat, akinek van ebből az új e-power Qashqai szériából? Elég érdekesnek és csábítónak hangzik a leírása és alapvetően nem olyan vészes az ára sem. Gondolkozunk a vásárláson, de kicsit aggaszt, hogy konkrétan 1 darabot nem látni az utcán. Az MG-ből többet látni, pedig az épphogy bejött a piacra. Ez valami rosszul sikerült széria és ezért nem veszik az emberek? Vagy senki nem meri bevállalni ezt az új technológiát?


Köszi a válaszokat :)



2023. júl. 12. 10:08
1 2
 11/17 anonim válasza:
Vadonat új Kia ?
2023. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen. Új Kia.
2023. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, a legújabb verzióból. Városi használatra jó, plusz az az évi néhány hosszabb táv. Nem kéne, hogy kinyírja a városi használat és magas felszereltségű autó. És még mindig olcsóbb, mint egy full elektromos.
2023. aug. 24. 00:43
 14/17 anonim ***** válasza:
☹️☹️
2023. aug. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Írhatok privatban ? Én is a Nissan Q.-on vacilálok a fogyasztása miatt…
2023. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Látom már nem aktuális a kérdés, de hátha tudok másoknak segíteni. Én nemrég vettem egy e-Power Qashqai-t, de előtte én is ebben a dilemmában voltam. Szintén agglomerációs autót kerestem évi néhány hosszabb vidéki úttal. Eddigi tapasztalat: a 190-LE szerintem bőven elegendő a mindennapi használat során, eddig abszolút vegyesben használtam az autót (város, autópálya, környező települések közötti ingázás és több száz km-es vidéki út is volt) a fogyasztás pedig az elmúlt 1200 km-en kereken 6 L/100 km-re jött ki. Vezetési élmény teljesen jó, mivel villanymotor hajt nem gondolkodik, ha meg kell indulni. A kényelem természetesen szubjektív dolog, de arra sem volt panaszom, és több emberrel, csomagokkal, hosszabb úton sem volt szűkös. Egyedül amit szokni kell az a parkolás, mivel elég széles az autó. Tehát az eddigi tapasztalataim pozitivak. Mivel nálunk új ez a hajtás, csak később fog kiderülni, hogy az hosszú távon hogyan bírja. De elvileg a Nissan (nem Renault!) kifejezetten erre a hajtásra kitalált motorja van benne ezért remélem nem lesz vele gond.
2023. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kedves utolsó, irhatok privatban?
2023. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!