Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 millió Opel Astra H vagy...

2 millió Opel Astra H vagy Ford Focus 2?

Figyelt kérdés

Napi 70km használnám munkába járás főleg (35-35km,nem autópálya) Elsősorban benzin.



Igazából semmi nagyobb igényem nincs, vigyen el A-ból B-be és ha valamit javítani kell ne arany áron.



De ha a fenti 2 autón kívül van valami más ajánlás, szívesen hallgatom.



Előre is köszönöm. :)



2023. júl. 13. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%

2 millió egy fostalicska H astráért??? Na neeee.

Bármit csak azt az unalmas autót neeee!!!

2023. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
#1 H Astrából sem kizárólag az 1.4, TID kijelzős, full fapad Essentia létezik. Főleg ebben az árkategóriában! Én azért egy 240 lovas, adaptiv sport futóműves, kanyarkövető xenonos, Recaro üléses OPC/OPC Line-ban szívesen elunatkozgatnék :)
2023. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

Sportfutómű.... az...

Te sem vezettél még normális autót ha egy "sportfutóműves" h astrát jó autónak tartasz.

2023. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Nem azt írtam, hogy nem létezik nála jobb. Először az unalmat kritizáltad, most meg ebbe kötsz bele... Ebben az árkategóriában és 15+ éves autókat tekintve nekem bejött a gyári ültetés és hogy az elektronikus csillapítás a terhelt oldalt felkeményíti a kanyarokban. Nyilván valamit valamiért, a komfortot valamennyire be kellett áldozni a kanyarstabilitásért, meg a kinézetért. Főleg a gyári 17-18"-os alufelnik mellett. CDC tudtommal nincs a hasonló konkurens verseny/kortársaknál.
2023. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
2011-12 környékén volt nálam aktuális ez a kérdés, már akkor is használt autókként. Nagyjából egy kategória a kettő. Szerintem nézz meg minél többet, próbáld ki mindkettőt és az után dönts! Főleg ilyen idős autóknál az is sokat számít, hogy éppen melyikből kapsz jobb állapotút. Én annak idején az Astra mellett döntöttem. De ez nem jelenti azt, hogy másnak esetleg a Focus nem jöhet be jobban, vagy éppen aktuálisan abból ne adódhatna egy jobb állapotú, jobb vétel.
2023. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mondj egy jobb autót 2 millióért. 2 millió manapság egyáltalán nem nagy összeg autóért.
2023. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Bármelyik japán.
2023. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért elég vicces! Főleg, hogy pont te hivatkoztál az unalomra. ...mert egy hasonló korú, 15 éves Toyota Corolla beltere aztán maga a megtestesült az izgalom! :D

[link]

2023. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet is vezettem meg H astrát is meg még 60 féle autót.

Sokkal jobbak a japánok. Megbízhatóságra meg pláne a benzinesek.

Beltere anyagminőségen is sokkal jobb. Nem vékony kopogó, zörgő műanyagból vannak hanem inkább gumis műanyagból.

Óracsoport is sokkal jobban néz ki. H astrában olyan mintha egy gyerek rajzolta volna meg.


Be akartam linkelni a h astra óráját de még a görcs is elkapott amikor megláttam :D előtörtek az emlékek...

"jó" kis céges autó volt.

2023. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor segítek. Itt a gyerek rajzolta unalom:

[link]

Maradjunk annyiban, hogy unalom szempontjából kinek a papa, kinek a paplan...

Nekem többek között Ford, meg Mitsubishi céges autóim voltak. Mind full fapad. Én sem sírom őket vissza, de nem általánosítanék, hogy ez vagy az a típus mind rossz.

2023. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!