Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Seat alapvetően egy jó,...

A Seat alapvetően egy jó, pozitív megítélésű autómárka, konkrétan a második generációs Cordoba 1.4 benzin?

Figyelt kérdés
Tetszik a formája, nem olyan, mint a Thalia, mintha oda "ragasztották" volna a hátulját. Konkrétan egy 1.4-es benzines lenne a kiszemelt alany, 86 lóerős, kevés km-rel, 144 ezerrel és 2007-es évjáratú. Megbízható konstrukció, ez végül is egy VW Polo lépcsős háttal? Az akkori Polo, a negyedik generációs az alapja úgy tudom. Esetleg tulajdonosi tapasztalatok, de minden vélemény jöhet, pozitív, negatív egyaránt.

2023. júl. 15. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így van.
2023. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, alapvetően egy Polo (szerintem rondább, mint egy Thalia, ha ezt az odaragasztott csomagtartó témát nézzük), szóval igen, egy normális, tucatautó, ami alapvetően, ha jót fogsz ki, hálás darab
2023. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem egy japán, de azért nem rosszak. Viszont nagyon gyengék. Városban szaladgálni jó az.
2023. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Nekem a seat mindig fura márka volt. Vw akart lenni, de nem lett az.


A skoda is vw, de azoknak mégis van valami saját karaktere

2023. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy nem egy felkapott márka így elég jó áron hozzá lehet jutni egy tulajdonképpen egy az egyben volkswagenhez. A japcsi autókat pedig inkább hagyjuk, azok olyanok is. Pláne használtan tuti nem vennék. Nem azért dicsérem a seatot mert nekem az van csak azért mert ezzel sohasem szívtam, nem rohad le és kopik szét alólam. Pláne a régebbi cordoba, nincs túlbonyolítva, nincs hibakód őrület és könnyen át lehet vinni a műszakin.
2023. júl. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez így van. A japánok sose tudtak autót gyártani. 😂😂😂😂
2023. júl. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!